برگزیده امروز

راه‌اندازی کسب‌و‌کار

آفریقا، بستر جدید رشد استارت‌آپ‌ها

استارت‌آپ‌های آفریقایی در نیمه نخست سال جاری بیش از ۱۶۰ میلیون دلار سرمایه دریافت کرده‌اند. بیشترین سرمایه‌گذاری‌ها در کنیا و نیجریه انجام شده و به نظر می‌رسد میزان سرمایه‌گذاری در بخش استارت‌آپ‌ها رکورد سال ۲۰۱۷ را نیز پشت سر گذاشته است.

به گزارش تجارت‌نیوز، آفریقا سرزمین استعمارزده‌ای که در طول تاریخ با انواع تبعیض‌ها ...

استارتاپ

روز گذشته یکی از استارت‌آپ‌های داخلی که در زمینه تبلیغات فعالیت می‌کرد بدون هشدار قبلی مسدود شد. اگرچه هنوز دلایل این تصمیم و مرجع تصمیم‌گیرنده مشخص نیست اما به باور شایان شلیله، مدیر عامل «ای‌نتورک» این تصمیم از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اتخاذ شده است.

تکنولوژی

محققان امنیتی در مورد یک ویروس جدید به کاربران تلفن‌های هوشمند اندرویدی هشدار می‌دهند، این ویروس توسط مجرمان اینترنتی برای خواندن پیام‌ها و سرقت اطلاعات بانکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

راه اندازی کسب‌و‌کار

در دنیای کنونی به خاطر سرعت بالای زندگی افراد به مفاهیمی چون ارزش و هدف زندگی توجه نخواهند کرد و همین موضوع موجب می‌شود که رضایت شغلی چندان مورد توجه واقع نشود. در دوره‌های مدیریت انرژی، تنها زمانی که فرد به دنبال هدف‌ها و ارزش‌های زندگی اقدام کرده رضایت شغلی را به دست‌آورده و تمرکز، روحیه و انرژی بهتری را به دست‌ آورده است.

آخرین خبرهای استارتاپ و تکنولوژی