آخرین خبر از محدودیت‌های جاده‌ای/ محورهای کندوان و هراز یک طرفه می‌شوند؟

آخرین خبر از محدودیت‌های جاده‌ای/ محورهای کندوان و هراز یک طرفه می‌شوند؟

محدودیت‌ها در محورهای کندوان و هراز به ترافیک امروز بستگی داد. اگر ترافیک در این محورها سنگین هر دو محور کندوان و هراز امروز یک طرفه می‌شود.

به گزارش تحارت‌نیوز، محور‌های کندوان و هراز در صورت ترافیک سنگین امروز یک‌طرفه می‌شوند.

باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از مرکز مدیریت راه‌های مازندران گزارش داد، محدودیت‌های ترافیکی تا روز شنبه ۱۱ تیر در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

بر این اساس محور‌های کندوان و هراز در صورت ترافیک سنگین امروز جمعه ۱۰ تیر یک طرفه می‌شوند.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز جمعه ۱۰ تیر از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به‌سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به کرج و تهران یک‌طرفه خواهد می‌شود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ امروز جمعه از رودهن به آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس‌راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشا) یک‌طرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثنا حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی) از محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر‌ها کماکان از محور هراز ممنوع می‌باشد.

تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه، از محور هراز ممنوع می‌باشد.

تردد موتورسیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه از محور‌های کرج – چالوس، هراز و سوادکوه و بالعکس ممنوع می‌باشد.

تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

اجرای این محدودیت‌ها منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند