کد خبر: 127377

آشفتگی عرضه مرغ در آستانه سیزده بدر

هر کیلوگرم مرغ در آستانه روز طبیعت و کاهش عرضه مرغ گرم ۶ هزار و ۸۰۰ تومان تا ۷ هزار و ۸۰۰ تومان در نقاط مختلف شهر تهران به فروش می‌رسد. قیمت مرغ در آستانه روز طبیعت با توجه به کاهش عرضه این محصول در بازار از آشفتگی نسبی قیمت رنج می‌برد به‌طوری‌که قیمت این

سرویس گزیده‌ها -

هر کیلوگرم مرغ در آستانه روز طبیعت و کاهش عرضه مرغ گرم ۶ هزار و ۸۰۰ تومان تا ۷ هزار و ۸۰۰ تومان در نقاط مختلف شهر تهران به فروش می‌رسد.

قیمت مرغ در آستانه روز طبیعت با توجه به کاهش عرضه این محصول در بازار از آشفتگی نسبی قیمت رنج می‌برد به‌طوری‌که قیمت این محصول در نقاط مختلف شهر تفاوت چشمگیر و هزار تومانی در هر کیلو گرم دارد.

بر این اساس قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم در منطقه مشیریه تهران ۶ هزار و ۸۰۰ تومان در جمال‌زاده تهران در یک فروشگاه ۷ هزار و ۴۰۰ تومان و در فروشگاهی دیگر به فاصله کمتر از ۱۰۰ متر ۷ هزار و ۸۰۰ تومان به فروش می رسد.

بنا بر این گزارش قیمت امروز هر یک کیلو گرم مرغ تازه در یکی از فروشگاه‌های سعادت آباد تهران ۷ هزار و ۴۰۰ تومان اما در بلوار آیت‌الله کاشانی تهران ۷ هزار و ۵۰۰ تومان و گوشت شقه گوسفندی بدون دنبه ۳۸ هزار تومان است.مهدی یوسف خانی نیز قیمت امروز هر کیلوگرم مرغ تازه در تهران را ۷ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده است.

به گزارش تسنیم،بر اساس اعلام اخیر شرکت پشتیبانی امور دام از اسفندماه سال ۹۵ توزیع گوشت قرمز منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۲۳ هزار تومان و مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۵۷۰۰ تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای،تعاونی‌های مصرف کارگری و کارمندی، میادین میوه و تره بار و اصناف توسط شرکت پشتیبانی امور دام آغاز شده و تا تعدیل تقاضای بازار ادامه دارد.

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.14)
1331.7
1.83
مثقال طلا (%0.9)
613600
55,000
سکه امامی (%0.43)
1509000
65,000
دلار (%1.35)
4494
600
یورو (%0.59)
5605
330
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.