آموزش خرید شماره مجازی اپل آیدی با چند کلیک از آریاپی

آموزش خرید شماره مجازی اپل آیدی با چند کلیک از آریاپی

اپل در چند وقت گذشته، استفاده از شماره تلفن معتبر را برای ساخت اپل آیدی اجباری کرده است. از طرفی، کاربران ایرانی محصولات اپل به دلیل تحریم این امکان را ندارند که با شماره ایران اقدام به ساخت اپل آیدی کنند. به همین دلیل، از شماره مجازی برای ساخت اپل آیدی استفاده می‌شود.

اپل در چند وقت گذشته، استفاده از شماره تلفن معتبر را برای ساخت اپل آیدی اجباری کرده است. از طرفی، کاربران ایرانی محصولات اپل به دلیل تحریم این امکان را ندارند که با شماره ایران اقدام به ساخت اپل آیدی کنند. به همین دلیل، از شماره مجازی برای ساخت اپل آیدی استفاده می‌شود.

اپل یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین شرکت‌های تولیدکننده محصولات دیجیتال مانند آیفون، آیپد، آیپاد و مک بوک است. این کمپانی، برای اینکه کاربرانش را شناسایی کرده و محصولات بهتری را در اختیار آن‌ها قرار دهد، اپل آیدی را معرفی کرد. قبلا برای ساخت اپل آیدی، نیازی به شماره تلفن نبود و تنها با یک ایمیل معتبر، امکان ساخت آن وجود داشت؛ اما در حال حاضر باید حتما از یک شماره تلفن، خارج از کشورهای تحریمی اپل استفاده شود. از طرفی، کاربران ایرانی اپل نیز برای استفاده از امکانات آن، به ساخت اپل آیدی نیاز دارند؛ از همین رو در این آموزش، به معرفی اپل آیدی و خرید شماره مجازی برای ساخت آن می‌پردازیم.

معرفی اپل آیدی Apple ID و کاربردهای آن

شرکت اپل که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان محصولات مختلف مانند گوشی، تبلت و لپ تاپ در سرتاسر آمریکا است، برای ارائه بهتر محصولاتش و شناسایی کاربران، اقدام به ساخت اپل آیدی برای دستگاه‌های خود کرده است. به این صورت که برای استفاده از تمام ویژگی‌های ارائه شده توسط اپل، باید در دستگاه خود یک اپل آیدی داشته باشید. البته با ساخت اپل آیدی با استفاده از یکی از دستگاه‌های اپل مانند گوشی تلفن همراه، می‌توانید آن را روی محصولات دیگر مانند تبلت یا لپ تاپ نیز استفاده کنید.

کاربرد اپل آیدی در استفاده از خدماتی است که اپل برای دستگاه‌های مختلف خود ارائه داده است. با ساخت اپل آیدی، شما امکان استفاده از اپ استور App store اپل را در دستگاه‌ها آیفون، آیپد و آیپاد خواهید داشت. در این سرویس، شما می‌توانید برنامه‌ها و بازی‌های مختلفی را در سیستم عامل IOS خود دانلود و نصب کنید. همچنین برای استفاده از برنامه itunes نیز داشتن اپل آیدی لازم است. برنامه‌های مختلف دیگری نیز هستند که برای استفاده از آن‌ها در دستگاه‌های اپل خود، نیاز به اپل آیدی دارید تا از دستگاه خود بهتر و بیشتر استفاده کنید. برنامه‌هایی مانند Facetime و برنامه کاربردی iCloud که فضای ذخیره ابری مناسبی را در اختیار کاربران اپل می‌گذارد، همگی با داشتن حساب اپل آیدی قابل استفاده و در دسترس هستند.

ساخت اپل آیدی با استفاده از شماره مجازی

برای ساخت اپل آیدی، باید حتما از یک شماره تلفن استفاده کنید؛ از این رو کاربران ایرانی در این مسیر دچار مشکلاتی شده‌اند. به دلیل تحریم شرکت اپل، شماره‌های ایرانی و برخی از کشورهای دیگر امکان ثبت اپل آیدی را ندارند. اما راه حل این مشکل چیست؟ برای حل چنین مشکلی، چند راه حل وجود دارد؛ برای مثال شما می‌توانید از شماره یکی از آشنایان خود که در خارج از کشور زندگی می‌کند استفاده کنید. البته این روش برای همه امکان پذیر نیست و از طرفی امنیت آن نیز تضمین شده نخواهد بود؛ بنابراین برخی از کاربران به دنبال راه حل‌های ساده‌تر و ارزان‌تر هستند. از این رو، به سمت استفاده از سایت‌های خدمات پیامکی و اپلیکیشن‌هایی که شماره مجازی می‌سازند می‌روند. این روش نیز از جمله روش‌های غیرقابل اعتماد است که به هیچ وجه توصیه نمی‌شود؛ زیرا این سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها، نسبت به کاربران، شماره‌های محدودی در اختیار دارند. این روش، باعث به خطر افتادن اطلاعات مهم شما خواهد شد. همچنین با ساخت اپل آیدی با این روش، ممکن است که اپل متوجه استفاده از شماره غیرقانونی شما شده و حساب اپل آیدی شما را مسدود کند.

بهترین روش ساخت اپل آیدی؛ خرید شماره مجازی

همان طور که گفتیم، روش‌های کم خرج و ارزان‌تر، یا به نوعی رایگان، تضمینی برای امنیت حساب شما و همچنین دائمی بودن شماره مجازی مورد نظر نیستند؛ پس بهترین راه، خرید شماره مجازی معتبر از یک سایت مطمئن است. برای این کار نیز سایت‌ها و فروشگاه‌های زیادی وجود دارند که اقدام به فروش شماره مجازی می‌کنند؛ اما همه این سایت‌های نیز قابل اعتماد نخواهند بود.

خرید شماره مجازی اپل آیدی، امن‌ترین روشی است که توصیه می‌شود. البته تا جایی که از یک فروشگاه معتبر خریداری شده باشد. با خرید شماره مجازی اپل آیدی معتبر، می‌توانید تایید دو مرحله‌ای اپل آیدی را نیز فعال کنید تا امنیت حساب کاربری شما کاملا تضمین شود. امکانی که در روش‌های دیگر وجود ندارد. همچنین شماره مجازی اپل آیدی، یک شماره دائمی است که در اختیار شما قرار می‌گیرد.

برای خرید شماره مجازی، باید از یک وب سایت معتبر استفاده کنید. در این مورد، بهترین و معتبرترین سایت در میان سایت‌های داخلی، وب سایت و فروشگاه آریاپی است که سابقه درخشان و طولانی در زمینه خرید شماره مجازی دارد. با مراجعه به سایت آریاپی و ورود به صفحه مربوط به خرید شماره مجازی آریاپی، به راحتی می‌توانید شماره مجازی مورد نظر خود را خریداری و اقدام به ساخت اپل آیدی کنید.

پس از ورود به سایت آریاپی و ورود به پنل کاربری، با انتخاب خدمات شماره مجازی، می‌توانید شماره مجازی با کد کشورهای مختلف را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین، شماره مجازی برای اپل آیدی نیز در این سایت و با چند کلیک ساده قابل خرید است. این روش، ارزان‌ترین و بهترین راه برای خرید شماره مجازی اپل آیدی است.

توصیه‌هایی درباره استفاده از شماره مجازی برای ساخت اپل آیدی

شماره مجازی اپل آیدی، از جمله مواردی است که باید به آن توجه کافی داشت؛ زیرا اپل در مورد اپل آیدی بسیار سختگیری می‌کند. با استفاده از شماره‌های مجازی یکبارمصرف که از سایت‌های خدمات پیامکی و اپلیکیشن‌های مختلف تهیه می‌کنید، اپل به راحتی به شما مشکوک شده و حساب اپل آیدی شما را مسدود خواهد کرد. برای جلوگیری از این اتفاق، بهترین روش خرید شماره مجازی است.

از دیگر خطرات استفاده از این سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها این است که کاربران زیادی از آن‌ها استفاده می‌کنند؛ بنابراین پس از مدتی ممکن است شماره شما را در اختیار شخص دیگری قرار دهند و با این کار، اطلاعات شخصی و مهم شما به دست اشخاص دیگر بیفتد.

در انتخاب شماره مجازی نیز باید دقت کافی داشته باشید که سرشماره آن، جزء کشورهای تحت تحریم اپل نباشد. همچنین، سایت و فروشگاهی که از آن خرید می‌کنید باید معتبر باشد و در این زمنیه تجربه کافی داشته باشد.

هنگام ساخت اپل آیدی، حتما توجه داشته باشید که آی پی شما خارج از ایران باشد. با استفاده از vpn و یا آی پی ثابت vps نیز این امکان برای شما وجود دارد تا آی پی خود را تغییر دهید.

بهترین فروشگاه برای خرید شماره مجازی اپل آیدی

برای ساخت اپل آیدی با شماره مجازی، روش‌های مختلفی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید صاحب یک اپل آیدی شوید. اما بعضی از این روش‌ها موقتی هستند و ممکن است پس از مدتی دچار مشکل شوید. به همین دلیل، بهترین روشی که در حال حاضر در اختیار کاربران ایرانی اپل قرار گرفته، خرید شماره مجازی معتبر است.

خرید شماره مجازی از یک فروشگاه معتبر تنها روش مطمئن برای داشتن اپل آیدی است؛ بنابراین هنگام خرید، از سایت مربوطه و خدماتی که ارائه می‌دهند باید اطلاعات کافی داشت. یکی از سایت‌هایی که در این زمینه اقدام به ارائه خدمات می‌کند، آریاپی است.

در فروشگاه آریاپی، شما می‌توانید به راحتی و تنها با چند کلیک ساده اقدام به خرید شماره مجازی مورد نظر بکنید؛ اما باید ابتدا یک حساب کاربری در این سایت داشته باشید. پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری، در بخش شماره مجازی شما می‌توانید شماره‌های مجازی متعددی با پیش شماره کشورهای مختلف را مشاهده کنید. از طرفی امکان خرید سرویس‌های مختلف مانند اپل نیز در این وب سایت وجود دارد و با انتخاب آن و پرداخت هزینه مربوطه، این شماره‌ها و سرویس‌ها در اختیار شما قرار خواهند گرفت. وب سایت آریاپی، بزرگ‌ترین ارائه دهنده خدمات شماره مجازی برای موارد مختلف مانند اپل آیدی و صرافی پی پال است. شماره‌های ارائه شده در این وب سایت از اعتبار و امنیت بالایی برخوردارند و می‌توانید با خیال راحت اقدام به خرید کنید , حتی در صورتی که حوصله ساختن اپل آیدی با شماره مجازی و دردسر را ندارید میتوانید مستقیم از خدمات خرید اپل آیدی هم در آریاپی استفاده کنید.

از جمله خدمات دیگری که در این وب سایت ارائه می‌شود، ارائه گیفت کارت برای سرویس‌های استریم، آیتونز، گوگل پلی و دیگر سرویس‌ها است. با خرید شماره مجازی اپل آیدی و همچنین گیفت کارت آیتونز از آریاپی، هم می‌توانید صاحب یک اپل آیدی امن شوید و هم اینکه از خدمات غیر رایگان اپل نیز با خیال راحت بهره‌مند شوید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند