تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

ارزش سهام عدالت نصف شد / چرا پول سهام عدالت واریز نمی‌شود؟

ارزش سهام عدالت نصف شد / چرا پول سهام عدالت واریز نمی‌شود؟

سهام عدالت در چند ماه اخیر نیمی از ارزش خود را از دست داد و حالا به 10 میلیون و 816 هزار تومان رسیده است. این افت 50 درصدی در حالی رخ داده که بسیاری می‌گویند سهام آنها فروش رفته اما پولی به حسابشان واریز نشده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، ارزش هر برگه سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی که در تیر ماه به حدود ۲۱ میلیون تومان رسیده بود، در پایان معاملات امروز به 10 میلیون و 816 هزار تومان رسید و تغییر چندانی نسبت به دیروز نداشت.

در جریان معاملات امروز بازار سهام روند شاخص کل افت شدیدی نداشت و به همین دلیل ارزش سهام عدالت نیز زیاد افت نکرد.

فروش سهام عدالت بلوکی شده و این یعنی فقط بازارگردان‌ها قادر به خرید سهام عدالت هستند که فعلا به دلیل روند نزولی بازار سهام بازارگردان‌ها درگیر صف‌های فروش بازار سهام هستند و به همین دلیل فروش سهام عدالت به نوعی به تعویق افتاده است.

این تعویق سبب شده که در یک ماه اخیر دارندگان سهام عدالت هیچ پولی از فروش سهام خود دریافت نکنند. اما بسیاری از دارندگان سهام عدالت می‌گویند سهام آنها فروخته شده و پول را واریز نکرده‌اند.

پیش از این هم مشخص شده بود که بازارگردان و حقوقی‌ها با خرید سهام عدالت از مردم در حال نوسان‌گیری از بازار سهام‌اند. در این میان گویا همه از سهام عدالت سود برده‌اند جز دارندگان آن.

امروز ارزش ۳۰ درصد سهام عدالت قابل فروش به 3 میلیون و 244 هزار تومان و ارزش ۶۰ درصد آن به 6 میلیون و 489 هزار تومان رسید.

آخرین اخبار سهام عدالت را در صفحه اختصاصی سهام عدالت تجارت‌یوز بخوانید.

 

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند