آشنایی با روش ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل پیامکی

یکی از راه‌های به‌صرفه و پربازده، ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل پیامکی است که برای برندسازی و معرفی کسب‌وکارتان به دیگران روشی سودمند محسوب می‌شود.

در ابتدای راه، هر کسب‌وکاری به دنبال کم کردن هزینه‌های خود و بهره‌وری بیشتر است. یکی از راه‌های به‌صرفه و پربازده، ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل پیامکی است که برای برندسازی و معرفی کسب‌وکارتان به دیگران روشی سودمند محسوب می‌شود. به همین دلیل سعی کرده‌ایم تا به صورت جامع، کلیه روش‌های ارسال پیامک بدون پنل را به همراه مزایا و معایب هرکدام معرفی کنیم. در نهایت روشی را معرفی خواهیم کرد که تا جای ممکن پیام‌های ارسالی شما هدفمند و سودمند باشد. ریش و قیچی دست شماست که کدام روش را انتخاب کنید.

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی با خط ثابت، راهی کم هزینه

برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بدون خرید پنل پیامکی، راه‌های مختلفی جلوی پای شماست. شاید عجیب به نظر برسد؛ اما با تلفن ثابت نیز می‌توان پیامک فرستاد (حروف روی دکمه‌های تلفن به همین دلیل طراحی شده‌اند). این روش فقط مخصوص کسب‌وکارهایی است که جواز کسب یا اینماد دارند.

در حال حاضر ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فقط از پیش‌شماره 021 پشتیبانی می‌کند. البته اگر قصد تبلیغات هدفمندتر و دسترسی به بلک لیست کاربران هم دارید، بهتر است پنل پیامکی ثابت بخرید. در این قسمت سایر معایب و برخی از مزایای استفاده از خط تلفن ثابت برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی را بررسی می‌کنیم.
مزایای استفاده از خط ثابت تلفن برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی:
● هزینه کمتر
● امکان تماس با شماره ارسالی
● ارسال پیامک توسط کاربر

با وجود مزایای گفته شده، معایب متعددی در استفاده از خط ثابت وجود دارد که کم هزینه بودن آن را کمرنگ می‌کند.
معایب فرستادن اس ام اس بدون خرید پنل پیامکی از طریق خطوط تلفن ثابت:
● عدم امکان ارسال پیامک به بلک لیست کاربران
● نامشخص بودن خروجی و نتیجه پیام‌های تبلیغاتی
● محدودیت ارسال پیام‌های لینک‌دار
● امکان‌پذیر نبودن ارسال پیام با پیش‌شماره‌های شهرستان

باتوجه‌به معایب گفته شده، نخریدن پنل پیامکی به مرور زمان باعث افزایش هزینه‌های متعددی می‌شود.

ارسال پنل پیامک رایگان؛ ارزان‌ترین روش برای شروع کار

اگر می‌خواهید در ابتدای راه نمایی کلی از نتیجه تبلیغات پیامکی داشته باشید یا تعداد پیامک‌های ارسالی‌تان کم است، استفاده از پنل رایگان به دردتان می‌خورد. کافی است وارد پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس شوید و از پشتیبانی سه‌ماهه مجانی آن استفاده کنید. فقط برای شروع کار و شارژ پنل باید 50هزار تومان بپردازید و نیازی به پرداخت برای خرید پنل ندارید. بعد از این مرحله، در صورت تمایل می‌توانید پنل خود را ارتقا دهید. خوشبختانه پنل رایگان دائمی است و تاریخ انقضایی ندارد؛ فقط باید آن را شارژ کنید. پس تفاوت کار در چیست؟ تعرفه ارسال پیامک در این پنل بیشتر از پنل خریدنی است؛ یعنی بهای هر پیامک ارسالی بیشتر است.

ارسال اس ام اس انبوه با گوشی موبایل، روشی برای فرستادن پیام رایگان

برای ارسال پیامک انبوه با گوشی می‌توانید از برنامه‎هایی هم‌چون whatsapp، تلگرام، سیگنال، google voice و now استفاده کنید. این پیام‌ها برای دیده شدن نیاز به اینترنت دارند. اما قضیه به همین سادگی‌ها نیست؛ با این برنامه‌ها نمی‌توان مخاطبان هدف خود را به صورت دقیق دسته‌بندی کرد و پیام‌های متعددی فرستاد. باتوجه‌به رایج بودن ارسال پیامک انبوه رایگان با نرم افزارهای تلفن همراه، آشنایی با مزایا و معایب این روش خالی از لطف نیست.

مزایای ارسال پیامک انبوه رایگان با برنامه‌های تلفن همراه:
● رایگان بودن
● مناسب برای استفاده شخصی

متاسفانه مزیت‌های ارسال پیام‌های تبلیغاتی انبوه با تلفن همراه‌ به شدت کم و غیرقابل توجیه است.
معایب استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی گروهی:
● محدودیت تعداد ارسال پیام
● امکان فیلتر شدن برنامه‎ها در ایران
● هدفمند نبودن مخاطبان
● وجود نداشتن بانک مشاغل
● قطعی‌ اینترنت
● حضور مخاطب در نقاط کور و نرسیدن پیام در زمان موردنظر

برای حل این مشکلات می‌توانید از برنامه‎های ایرانی از جمله پنل پیامکی ویژه گوشی‌های اندرویدی استفاده کنید. این برنامه‌ها کلیه امکانات پنل اس ام اس از جمله: بانک مشاغل، ارسال پیام به همه مخاطبان و ارسال sms به فایل اکسل دارند و در عین حال استفاده از آن‌ها آسان است.

نرم‌افزار ارسال پیامک انبوه از طریق کامپیوتر، رایگان و تحت وب

برای ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل پیامکی، نرم‌افزارهای مخصوصی وجود دارد که با کمک آن‌ها می‌توانید به مخاطبان سیم‌کارت خود پیام ارسال کنید. البته یادتان باشد که تعداد پیام‌های ارسالی با این روش محدود است و برای کسب‌وکارهای بزرگ نمی‌توانید از آن استفاده کنید. با اینکه نرم‌افزارهای ایرانی مجهزتری برای این کار طراحی شده است؛ اما همچنان محدودیت‌هایی خواهید داشت.

آشنایی با مزایا و معایب ارسال پیامک انبوه رایگان از طریق اینترنت کامپیوتر، به شما برای انتخاب روشی درست کمک خواهد کرد:
مزایای استفاده از برنامه‌های کامپیوتری ارسال پیامک انبوه:
● استفاده آسان
● امکان ارسال پیامک‎های زمان‌بندی‌شده
مزایای استفاده از برنامه‌های تحت ویندوز کم است و راهی مناسب برای شروع تبلیغاتی پر بازده نیستند.
معایب به کارگیری نرم افزارهای ارسال پیامک انبوه از طریق کامپیوتر:
● امکانات محدود و تنظیمات ازپیش‌تعیین‌شده
● نیاز به سیم‌کارت و دانگل برای ارسال پیامک
● متصل نشدن به نرم‎افزارهای حسابداری و سایت‌های هدف

شاید استفاده از سیستم‌ها و برنامه‌های کامپیوتری راهی ارزان و گاهی بدون هزینه برای شروع تبلیغات باشد، اما به‌طورکل امکانات و دسترسی‌های بسیار کمی در این پنل‌ها وجود دارد که در نتیجه مخاطبان هدف بیشتری را از دست خواهید داد.

پنل پیامک بخریم یا رایگان استفاده کنیم؟

پنل پیامکی مانند نامه‌بری است که پیامتان را می‌گیرد و به دست فردی می‌رساند که شما به دنبال آنید. یعنی می‌توانید مخاطبانتان را باتوجه‌به محل سکونت، نوع شغل، سن و جنسیت فیلتر کنید. برای مثال اگر لوازم آرایشی می‌فروشید، صد درصد یک مکانیک پنجاه‌ساله مخاطب شما نیست.

در ضمن با پنل پیامکی می‌توانید بلک لیست کاربران را دور بزنید و به‌راحتی به کلیه افراد پیام ارسال کنید. امکان ارسال به دکل bts (بدون نیاز به بانک مخاطبان) یکی از ویژگی‌های جذاب این روش است. می‌توانید پلن‌های مختلف فراز اس ام اس را ببینید و باتوجه‌به بودجه‌تان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. در یک کلام، اگر به دنبال راهکار جذب مشتری با پیامک هستید، خرید پنل بهترین گزینه است.

برای تصمیم‌گیری بهتر، مزایای خرید پنل پیامک را به شما معرفی می‌کنیم:
● ارسال پیام به لیست سیاه
● ارسال به تفکیک استان و شهر انتخابی شما
● ارسال پیامک انبوه بر اساس کد پستی و منطقه منتخب
● ارسال اس ام اس انبوه بر اساس شغل‎ها و اصناف گوناگون
● ارسال پیام بر اساس سن و جنسیت
● ارسال پیامک از روی نقشه Google طبق محله مدنظر شما
● فرستادن پیامک به فایل اکسل و مخاطبین انتخابی شما
● مجهز به بانک شماره به تفکیک منطقه، سن و جنسیت
● اپلیکیشن ارسال اس ام اس
● ارسال پیامک به دکل BTS
● ارسال پیام صوتی
● خط خدماتی
● امکان اتصال به همه سایت‌ها و نرم‌افزارها مانند حسابداری هلو و پیام گستر در نرم‌افزار پیامکی

تبلیغات ارزان و هدفمند، به کمک پنل‌های پیامکی فراز اس ام اس

در این مقاله به‌طورکامل درباره ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل پیامکی صحبت کردیم. به‌یاد داشته باشید ارسال پیامک تبلیغاتی با شماره شخصی تعداد معینی دارد و اگر از این تعداد بگذرید، خط شما مسدود می‌شود. به همین خاطر باید به فکر دیگری باشید.

برخی از افراد به دنبال ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل پیامکی هستند که در بالا روش‌های آن کاملاً توضیح داده شد. اما بیایید صادق باشیم؛ پنل اس ام اس به شما کمک می‎کند تا در هزینه و وقت خود صرفه‌جویی کنید و تحلیل درستی از اس‌ ام‌ اس مارکتینگ داشته باشید. در وب‌سایت farazsms علاوه‌بر پنل اس ام اس رایگان، پنل‌های گوناگونی وجود دارد که باتوجه‌به بودجه و استراتژی خود می‌توانید بهترین طرح را انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن 02174853 با کارشناسان واحد فروش فراز اس ام اس تماس بگیرید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند