مرکز استعدادیابی در کرج / جزیره ماداگاسکار

مرکز استعدادیابی در کرج / جزیره ماداگاسکار

روش‌های استعدادیابی کودک شما در شهر مشاغل جزیره ماداگاسکار به رایگان موجود است. مرکز استعدادیابی در کرج بسیار کم است اما مرکز استعدادیابی جزیره ماداگاسکار تمام تلاش خود را کرده‌ است تا با فراهم آوردن فضایی کارآمد، پویا و شاد با روش‌های جدید و نوین روز دنیا امکانات استعدادیابی کودک شما را در کرج فراهم کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، خوشبختانه نیازی به تست‌های گران‌قیمت برای اینکه بفهمید فرزندتان به چه فعالیت‌هایی گرایش دارد نیست. روش‌های استعدادیابی کودک شما در شهر مشاغل جزیره ماداگاسکار به رایگان موجود است. مرکز استعدادیابی در کرج بسیار کم است اما ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا با فراهم آوردن فضایی کارآمد، پویا و شاد با روش‌های جدید و نوین روز دنیا امکانات استعدادیابی کودک شما را در کرج فراهم کنیم.

استقبال بی‌نظیر شما عزیزان باعث افتخار این مجموعه بوده و این را نشانه خوبی از آگاهی خانواده از اهمیت توجه به آینده کودک از همان روزهای ابتدایی حضور در جامعه می‌دانیم و دلیل مباحات مرکز استعدادیابی جزیره ماداگاسکار است که شما را در این امر مهم یاری می‌کند.

ما در شهر مشاغل جزیره ماداگاسکار با حداقل هزینه هوش و استعداد کودک شما را میسنجیم و در مسیر درست هدایت می‌کنیم

روش‌های استعدادیابی کودک شما

قوه تخیل و روان کودک را آنقدر فعال و تحسین کنید که خودش فعالیت‌هایی که علاقه دارد را بشناسد و آنهارا تمرین کند؛ بدون اینکه کسی چیزی به آنها بگوید. تنها کاری که باید بکنید، این است که مشاهده کنید.

  1. فعالیت‌های کودک خود را تماشا کنید

آیا فرزند شما به طور طبیعی علاقه به فعالیت‌های گروهی را دارد یا بیشتر فعالیت‌های تکی را می‌پسندد؟ آیا معمولاپرجنب و جوش است یا که اکثر اوقات درگوشه‌ای می‌نشیند؟ اول از همه سراغ کدام یک ازاین وسایل می‌رود:

دفتر نقاشی، تبلت، یا اسکوتر؟ تماشای اینکه فرزندتان چه چیزی را برای خود انتخاب می‌کند، باعث می‌شود که دریابید استعدادش در کدام زمینه بیشتر است.

در مرکز استعدادیابی کودک جزیره ماداگاسکار شما می‌توانید با زیر نظر گرفتن کودک خود در ارتباط برقرار کردن با کودکان دیگر، میزان جنب و جوش کودک و … کودک خود را آنالیز کنید و یا با سپردن به مشاوران کودک ما درمرکز استعدادیابی در کرج / جزیره ماداگاسکار به توانایی‌های او پی ببرید و با کلاس‌های آموزش مهارت،آنها را در مسیری درست هدایت کنید.

  1. حق انتخاب‌هایی واقعی به او بدهید

این مسئله قابل درک است: شما می‌خواهید که فرزندتان موسیقی را دنبال کند، پس او را در کلاس‌های آموزش نوازندگی پیانو ثبت‌نام می‌کنید. اما واقعا این چیزی است که خود کودک به آن علاقه دارد و استعدادهایش در آن زمینه نهفته شده‌اند؟ اگر از خوانندگی و طبل‌زنی خوشش آمد چه؟ و یا اگر بیشتر درگیر نوازندگی شد؟ یا حتی اگر تنها به موسیقی گوش دهد و فعالیت دیگری نکند؟ بچه‌ها تبدیل به کسانی می‌شوند که باید بشوند، نه کسی که شما می‌خواهید باشند. کلید موفقیت این است که اجازه دهیدفرزندتان ار زوایای مختلف، فعالیت‌های مختلفی را تجربه کند تا بلاخره بیابید به کدام بیشتر جذب می‌شود.

مثلا اگر فکر می‌کنید که کودکتان می‌خواهد، اورا در کلاس‌های پیانو ثبت‌نام کنید، ولی به او بگویید که اگر بعد از شش ماه آموزش و نواختن پیانو ازآن لذت نمی‌برد، می‌تواند ساز خود را تغییر دهد. یا اصلا سراغ فعالیت دیگری رود. در مرکز استعدادیابی کرج / جزیره ماداگاسکار با طراحی منحصر بفرد مجموعه که شامل یک شهر کوچک با تمام مشاغل مختلف است، همه امکانات لازم را برای مشاهده کودک و بررسی تمایل و استعداد او در اختیارش گذاشته می‌شود تا احتمالات ما در تشخیص استعداد بیشتر به واقیت نزدیک باشد.

بطور مثال ما در مرکز استعدادیابی خود یک اتاق مجهز به آلات موسیقی داریم که کودک می‌تواند تمام آنها را بنوازد و مربیان مشاهدات خود را یاداشت می‌کنند و به متخصص استعدادیابی می‌دهند تا آنها نیز با انجام تعدادی تست استعداد کودک را در دام بیندازند.

استعدادیابی در شهر مشاغل جزیره ماداگاسکار

  1. علاقه‌هایش را تایید و تحسین کنید.

شاید فکر کنید که بازی‌های ویدئویی تنها اتلاف وقت هستند، اما اگر فرزندتان علاقه به گرافیک، انیمیشن، داستان پردازی، و حل مشکلات دارد، این فعالیت‌ها می‌توانند استعدادهای ذاتی او را تسریع و بهبود بخشند. معمولا والدین فعالیت‌ها را به صورت بیش از حد جامع، دسته‌بندی می‌کنند که باعث می‌شود بسیاری از جزئیات را از دست بدهند. به‌جای نقد کردن مهارت فرزند خود، او رابا گفتن:

” متوجه شدم که به بازی‌های ویدئویی علاقه داری و خیلی هم خوب عمل می‌کنی؛ آفرین ”

تحسین کنید. تنها گفتن اینکه این فعالیت اتلاف وقت است، ممکن باعث سرکوبی اراده کودک برای دنبال کردن علاقه‌هایش شود.

استعدادیابی کودک در کرج توسط مرکز استعدادیابی جزیره ماداگاسکار با جدیدترین متد روز دنیا صورت می‌گیرد

  1. ابراز تشویق

اگر فرزند شما زمانی که از مدرسه بازگشت، دفترش را درآورد و بدون هیچ دلیل خاصی شروع به نوشتن داستانی کوتاه کرد، شایدبسیار خوشحال و هیجان‌زده شوید. اما اگر دیدید که او نشست و شروع به طراحی و نقاشی انیمیشن کرد چه؟ یا چیستان نوشت چه؟ اگر ساعت‌ها صرف مشغول طراحی پازل کلمات شد چه؟ به هرنحوی که می‌توانید او را تشویق کنید! اگر علاقه به نوشتن داردو شما او را به این کار تشویق کنید، ارتباط نزدیک‌تری با شما پیدا خواهد کرد.

اما درست زمانی که یک کودک احساس محدودیت و سانسور شدن بکند، ممکن  دست از بروز دادن خلاقیتش بردارد. رویکرد آموزشی مرکز استعدادیابی مجموعه ماداگاسکار روش های-اسکوپ است. بازی در های-اسکوپ یه عنصر اساسی، اصلی و مرکزی است و زندگی و کار کودکان بازی است.

در های-اسکوپ باید در بازی کودکان مشارکت کرد در واقع مربیان در ارتفاع کودکان قرار می‌گیرند یعنی در کنارآنها می‌شینند و جزیی از بازی آنها می‌شوند سپس بازی را در جهتی می‌برند تا مطالب مورد نظر را طی بازی به کودکان آموزش دهند در واقع مربی هم تبدیل به یک کودک می‌شود تا در کنار سایر کودکان بازی کند و تجربه کسب کند .هیچ آموزش مستقیم و اجبار در کار نیست ،در شیوه آموزش ما اولویت شادی ،روان سالم ،بازی است و در جایگاه بعد آموزش قرار می‌گیرد، در های-اسکوپ اولویت، احترام به کودک (روان، عمل، رفتار) است.

  1. خودتان را فراموش کنید

اگر کودکتان فعالیتی که شما دوست دارید یا دوست داشته باشد یا نداشته باشد، نباید تاثیری برروی شما بگذارد. یادتان باشد که علایق، تعصب، و عقیده‌هایتان را کنار بگذارید. بهترین کار این است که به فرزندانتان حق انتخاب بدهید، او را محدود نکنید و مورد تشویق قرار دهید.

کتاب‌ها کافی نیست، آموزش را به دنیای واقعی ببرید. نقش شغل های مختلف را با کودکان بازی کنید، نمایش دو نفره داشته باشید، کودک را با جامعه آشنا کنید. درکلامتان به همه شغل‌ها و افراد احترام بگذارید. بازی را باید «جدی» گرفت.

تهیه شده توسط:

خانم دکتر الهام زارع مدیر و مشاور مرکز استعدادیابی در کرج / جزیره ماداگاسکار

سرکار خانم سحر مددیان مدیر آموزش مرکز استعدادیابی در کرج / جزیره ماداگاسکار

سرکار خانم رویا ریاضی مشاور آموزش کودک مرکز استعدادیابی در کرج / جزیره ماداگاسکار

مرکز استعدادیابی در کرج / جزیره ماداگاسکار

ما عاشق همه کودکان دنیا هستیم

تماس با ما: 02632750640

 

منبع: خانه بازی جزیره ماداگاسکار کرج

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند