افزایش بی‌سابقه بدهی خانوارهای انگلیسی در سال 2018

افزایش بی‌سابقه بدهی خانوارهای انگلیسی در سال 2018

نتایج یک تحقیق انجام شده نشان می‌دهد بدهی ۷ خانوار انگلیسی در سال ۲۰۱۸ به ۱۵ هزار و ۳۸۵ پوند رسیده که در نوع خود بی‌سابقه بوده است.

نتایج یک تحقیق انجام شده نشان می‌دهد بدهی 7 خانوار انگلیسی در سال 2018 به 15 هزار و 385 پوند رسیده که در نوع خود بی‌سابقه بوده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از بی‌بی‌سی،؛ موسسه TUC اعلام کرد: متوسط بدهی خانوارهای انگلیسی بدون در نظر گرفتن وام مسکن در سال 2018 با 886 پوند افزایش به 15 هزار و 385 پوند رسیده است که هم افزایش شدیدی داشته و هم در نوع خود بی‌سابقه بوده است.

موسسه TUC سیاست‌های ریاضت اقتصادی دولت و پایین بودن دستمزد و حقوق طی سال‌های گذشته را دلیل اصلی بالا رفتن بدهی خانوارهای انگلیسی عنوان کرده است.

در حالی که موسسه TUCدر گزارش خود وام‌های دانشجویی را در برگرفته بانک مرکزی انگلیس بدون در نظر گرفتن این وام‌ها توسط بدهی خانوارهای انگلیسی را نصف ارزیابی موسسه TUCعنوان کرده است.

موسسه TUC در گزارش خود تمام بدهی خانوار به بانک‌ها، وام‌های شخصی، کارت‌های اعتباری و اعتبارات فوق‌العاده تخفیف داده شده به خانوار در کنار وام‌های دانشجویی مدنظر قرار داده است.

 

منبع: فارس

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند