کد خبر: 173870

افزایش ۲۰ درصدی فروش خودروهای ژاپنی در آمریکا

در ماه نوامبر مجموع ۱۵۸ هزار دستگاه خودروی ژاپنی در آمریکا به فروش رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۲۰ درصد افزایش داشته است.

سرویس بازار -

در ماه نوامبر مجموع ۱۵۸ هزار دستگاه خودروی ژاپنی در آمریکا به فروش رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۲۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل ABC نیوز، در ماه نوامبر سال جاری فروش خودروهای ژاپنی در آمریکا افزایش چشم‌گیری را تجربه کرد.

پرفروش‌ترین خودروی خارجی در آمریکا در ماه نوامبر تویوتاکمری بود که با ۳۴ هزار و ۹۹۱ دستگاه فروش نسبت به ماه نوامبر سال گذشته ۲۴٫۱ درصد افزایش فروش را تجربه کرده است.

هوندا CR-V نیز دومین خودروی پرفروش خارجی در آمریکا بود. در این مدت ۳۲ هزار و ۲۳۶ دستگاه از این مدل هوندا در آمریکا به فروش رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد افزایش داشته است.

نیسان روگ نیز افزایش ۲۰ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته در ماه نوامبر تجربه کرد و ۳۲ هزار و ۶ دستگاه در آمریکا به فروش رسیده است.

هوندا سیویک نیز دیگر خودروی ژاپنی است که با ۲۳٫۲ درصد افزایش فروش نسبت به نوامبر سال ۲۰۱۶، ۳۱ هزار ۱۸۱ دستگاه در ماه نوامبر در آمریکا فروش داشته است.

تویوتا RAV4 ربفور نیز با ۲٫۲ درصد افزایش فروش به رکورد ۲۸ هزار ۷۳۶ دستگاه در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ دست یافت.

 

منبع: فارس

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.07)
1312.9
0.9
مثقال طلا (%0)
659500
سکه امامی (%0)
1606000
دلار (%0)
4764
یورو (%0)
5853
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.