امشب پایان ثبت نام جا مانده ها و منصرفین از یارانه/ مهلت تمدید نمی شود

ثبت نام متقاضیان جامانده از دریافت یارانه نقدی و همچنین انصراف دهندگان که از ساعت 2 بامداد شنبه آغاز شده بود در ساعت 24 امشب 31 فروردین ماه به پایان می رسد و این مهلت تمدید نیز نخواهد شد. برهمین اساس سرپرستان خانوار و متقاضی دریافت یارانه نقدی که تا روز 29 فروردین ماه نتوانسته

ثبت نام متقاضیان جامانده از دریافت یارانه نقدی و همچنین انصراف دهندگان که از ساعت 2 بامداد شنبه آغاز شده بود در ساعت 24 امشب 31 فروردین ماه به پایان می رسد و این مهلت تمدید نیز نخواهد شد.

برهمین اساس سرپرستان خانوار و متقاضی دریافت یارانه نقدی که تا روز 29 فروردین ماه نتوانسته بودند ثبت نام خود را در سامانه رفاهی انجام دهند تا ساعت 24 امشب می توانند برای ثبت نام اقدام کنند. 

علاقه مندان به انصراف از دریافت یارانه نیز فرصت دارند با مراجعه به سامانه refahi.ir نسبت به انصراف اقدام کنند. 

براساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها متقاضیانی که به اینترنت دسترسی ندارند با همراه داشتن کد ملی خود و اعضای خانوار، شماره حساب و کدپستی می توانند به دفاتر پیشخوان دولت، دفاتر پست، پلیس +10، شعب بانک ملی، شعب بانک رفاه کارگران، مراکز و دفاتر کمیته امداد، سازمان بهزیستی و دفاتر فناوری اطلاعات روستایی مراجعه و ثبت نام کنند. 

ثبت نام از متقاضیان یارانه نقدی از 20 تا 29 فرودین ماه بر اساس آخرین رقم سمت راست کد ملی انجام شد و دو روز 30 و 31 فروردین ماه نیز برای جامانده ها در نظر گرفته شد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند