امضای قرارداد ۵ میلیارد دلاری بین روسیه و ونزوئلا

رئیس‌جمهور ونزوئلا، یک روز پس از دیدار خود با ترامپ در مسکو، توییت کرد که کارآکاس و مسکو قراردادی به ارزش ۵ میلیارد دلار برای توسعه تولید نفت امضا کرده‌اند.
امضای قرارداد ۵ میلیارد دلاری بین روسیه و ونزوئلا

نیکلاس مادورو، رئیس‌جمهور ونزوئلا، یک روز پس از دیدار خود با ترامپ در مسکو، توییت کرد که کارآکاس و مسکو قراردادی به ارزش ۵ میلیارد دلار برای توسعه تولید نفت امضا کرده‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از راشاتودی؛ نیکلاس مادورو، رئیس‌جمهور ونزوئلا، یک روز پس از دیدار خود با ترامپ در مسکو، توییت کرد که کارآکاس و مسکو قراردادی به ارزش ۵ میلیارد دلار برای توسعه تولید نفت امضا کرده‌اند.

مادورو با اعلام این توافق در توییتر، از پوتین و مردم روسیه تشکر کرد.

مادورو گفت: قراردادهایی برای تضمین سرمایه‌گذاری ۵ میلیارد دلاری با شرکای روسی خود امضا کردیم تا تولید نفت را در پروژه‌های مشترک افزایش دهیم.

مادورو پس از دیدار رسمی خود از روسیه همچنین گفته است که قراردادهایی هم برای سرمایه‌گذاری بیش از ۱ میلیارد دلاری در پروژه‌های معدن‌کاری، به ویژه در بخش طلا، امضا شده است.

روسیه و ونزوئلا پروژه‌های مشترک زیادی در بخش‌های انرژی، کشاورزی، زمین‌شناسی، دارویی، تکنولوژی و صنایع دفاعی، با هم در دست دارند. تا به حال سرمایه‌گذاری‌های روسیه در ونزوئلا از ۴ میلیارد دلار فراتر رفته است.

 

منبع: مهر

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز