امکان دریافت ارز از طریق اپلیکیشن تاپ فراهم شد

امکان دریافت ارز از طریق اپلیکیشن تاپ فراهم شد

تمامی زائران اربعین حسینی که پیش‌تر در سامانه سماح، اقدام به ثبت مشخصات و درخواست روادید را داشته‌اند، می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن تاپ در کشور عراق دینار خود را دریافت کنند.

منصورتفضلی، معاون بین الملل بانک پارسیان با اعلام این خبر، افزود: در پی کسب مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، برای ارتقای سطح خدمات به زائران اربعین حسینی، با تمهیدات در نظر گرفته شده، تمامی زائران اربعین حسینی که پیشتر اقدام به ثبت درخواست روادید در سامانه سماح کرده باشند، می توانند با استفاده از اپلیکیشن تاپ، ارز خود  (دینارعراق با سقف مقرر)   را در سه نقطه مدنظر بانک پارسیان، در کشور عراق دریافت کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز،زائران با نصب اپلیکیشن تاپ یا به‌روزرسانی آن (از طریق ارسال عدد ۱ به ۳۰۰۰۷۱۷۱)  وارد بخش خرید ارز اربعین شده و پس از دریافت آنلاین تایید هویت توسط سامانه سماح، نسبت به پرداخت وجه ارز از طریق اپلیکیشن تاپ اقدام کنند و با مراجعه به شعب نجف و بغداد و باجه بانک پارسیان در کاظمین با ارائه کدملی و اصل گذرنامه ارز را دریافت کنند.

لازم به ذکر است که با تایید سطوح امنیتی مورد نظر سامانه سماح، دسترسی این سامانه ی برخط به منظور کسب استعلام برای اپلیکیشن تاپ فراهم شده است. گفتنی است، فروش ارز از تاریخ ۵  لغایت ۱۱ آبان ماه بوده و به هر زائر با شرط سنی بالای ۱۲ سال، تا سقف ۱۰۰ هزار دینار عراق اختصاص داده می شود. همچنین برای تحویل گرفتن ارز، ارائه رسید، ‌ اصل گذرنامه و حضور شخص زائر ضروری است و هر زائر تنها یک بار قادر به خرید ارز از این طریق خواهد بود.

 

منبع:روابط عمومی بانک پارسیان

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند