اولتیماتوم وزیر صنعت به خودروسازان / خودروهای پیش‌فروش را زودتر بدهید

اولتیماتوم وزیر صنعت به خودروسازان / خودروهای پیش‌فروش را زودتر بدهید

وزير صنعت،‌ معدن و تجارت با فراخواندن مديران عامل دو خودروسازی بزرگ كشور، نسبت به عمل كردن آن‌ها به تعهدات فروش خود اولتيماتوم داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، پس از آنکه عباس تابش، رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان تعداد خودروهای معوق دو خودروساز را ۲۹۰‌تا ۳۰۰ هزار دستگاه خودرو اعلام کرد وزير صنعت، معدن و تجارت در اقدامی خودروسازان را فراخواند تا به آنها نسبت به تعهدات فروش خودرو هشدار دهد.

وزير صنعت،‌ معدن و تجارت با فراخواندن مديران عامل دو خودروسازی بزرگ كشور نسبت به عمل كردن آن‌ها به تعهدات فروش خود اولتيماتوم داد.

رضا رحماني در جلسه‌ای كه با حضور مديران عامل سازمان حمايت، ايران‌خودرو و سايپا برگزار شد، بر ضرورت احقاق حقوق مردم در فروش خودرو تاكيد كرد و افزود:‌ سازمان حمايت و خودروسازان بر اساس مصوبات قانوني بايد به‌گونه‌اي عمل كنند كه رضايت مردم در قضيه پيش‌فروش خودروها جلب شود.

وي افزود: هيچ‌گونه مماشاتي از سازمان حمايت در برابر احقاق حقوق مردم مورد قبول نيست و بايد به‌صورت روزمره دستورات صادرشده را پيگيري كند.

وزير صنعت،‌ معدن و تجارت آن‌طور که به شاتا گزارش داده، گفته است: اطلاع‌رساني از نحوه واگذاري و اطمينان بخشيدن به مردم نسبت به احقاق حقشان، موضوعي است كه هم خودروسازان و هم سازمان حمايت بايد به‌طور جدي در آن اهتمام كنند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند