اکسکوینو
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

افت دسته جمعی بازارها / سرمایه‌گذاران کدام بازار بیشتر ضرر کردند؟

تجارت نیوز

همه‌ بازارهای مالی با افت ارزش به استقبال آخرین ماه امسال رفتند، سکه با افت بیش از چهار درصدی بیشترین و دلار با افت ۱٫۳ درصدی کمترین کاهش قیمت را از آن خود کردند.

به گزارش تجارت‌نیوز، در هفته اول اسفند بازارهای مالی سکه، طلا، بورس و دلار با افت ارزش مواجه شدند و آخرین ماه سال را نزولی آغاز کردند.

سکه امامی

سکه در پایان هفته گذشته که با پایان بهمن همراه شد روی نرخ ۱۱ میلیون و ۸۶۸ هزار تومان بسته شد کرد.

براساس داده‌های شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز، قیمت این فلز ارزشمند در پایان هفته‌ای که گذشت با ۴٫۶ درصد افت معادل ۵۵۸ هزار تومان ارزان شد. قیمت سکه در پایان این هفته ۱۱ میلیون و ۳۱۰ هزار تومان بود.

طلا ۱۸ عیار

هر گرم طلای ۱۸ عیار در پایان هفته گذشته یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان خریدوفروش می‌شد اما با افت ارزش در بازارهای مالی این هفته، این فلز ارزشمند نیز ۳۹ هزار تومان از قیمت خود را از دست داد.

طلا با افت ۳٫۴ درصدی در اولین هفته اسفند به نرخ یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید.

بازار سرمایه

طبق داده‌های سازمان بورس و اوراق بهادار، شاخص کل بازار سرمایه در این هفته با افت ۳۸ هزار واحدی معادل ۲٫۶ درصد از سطح یک میلیون و ۲۳۸ هزار واحدی به سطح یک میلیون و ۲۰۵ هزار واحدی رسید.

دلار صراقی ملی

قیمت دلار در صرافی ملی در این هفته ۳۵۰ تومان افت کرد. با کاهش قیمت ۱٫۳ درصدی این ارز در پایان این هفته هر دلار آمریکا ۲۴ هزار و ۸۲۱ تومان نرخ‌گذاری شد. در هفته قبل دلار ۲۵ هزار و ۱۷۱ تومان قیمت داشت.

بازار

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند