با گلنور روشنایی را به زندگیتان بیاورید

با گلنور روشنایی را به زندگیتان بیاورید

گلنور بزرگترین شرکت روشنایی در خاورمیانه است که همیشه رابطه‌ی میان روشنایی و زندگی را در کار خود مد نظر قرار داده است.

آیا تا به حال فکر کردید که انسان قبل از اختراع برق چطور زندگی می‌کرد؟

انسان همیشه به نور و روشنایی نیاز داشته و قبل از اختراع برق نیز همیشه در تلاش بوده تا محیط اطراف خود را در تاریکی روشن نگاه دارد. انسان‌ها توانایی دیدن در شب را ندارند و همین موضوع باعث می‌شود که نیازِشان به نور همیشگی باشد. سالیان زیادی‌ست که وجود نور علاوه بر نیاز کاربردی، با نیاز زیباشناختیِ ما هم سروکار دارد. بناهای تاریخی و ارزشمند بسیاری هستند که نورپردازی آنها نیز به عنوان یک کار هنری به حساب می‌آید.

گلنور بزرگترین شرکت روشنایی در خاورمیانه است که همیشه رابطه‌ی میان روشنایی و زندگی را در کار خود مد نظر قرار داده است. گلنور هر مکانی که شما فکرش را بکنید از خیابان‌ها، پارک‌ها و نمای بیرون بناها گرفته تا داخل هر بنا و خانه‌ای را روشنایی می‌بخشد.

گلنور، منطبق با فناوری‌های روز جهانی

شرگت گلنور پاسخ به نیازهای گوناگون در رابطه با “صنعت و هنر روشنایی” را جزء یکی از مهمترین فعالیت‌های خود قرار داده و توانسته جایگاه بالایی در این صنعت در کشور به دست بیاورد.

یکی از ویژگی‌های مهم گلنور این است که فناوری‌های خود را همواره مطابق با استانداردهای جهانی به روز می‌کند و همزمان با آن برای رسیدن به توسعه‌ی کارآمد و گسترش واحدهای تخصصی تلاش می‌کند. همچنین گلنور نیروهای انسانی زیادی را با هدف توسعه‌ی تخصص و دانش روشنایی تربیت می‌کند.

گلنور، شرکتی با سابقه‌ی درخشان

گلنور شرکتی با ۲۸ سال سابقه کار است. جالب است بدانید که این شرکت فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ با ۱۰۰۰ متر مساحت و ۱۵ نفر پرسنل آغاز کرد. اما در هر سالی که گذشت پیشرفت آن چنان چشمگیر بود که توانست بعد از ۱۰ سال عنوان واحد نمونه تحقیق و توسعه ممتاز را در سطح استان اصفهان کسب کند. همچنین گلنور تا به امروز، چندین سال متوالی به عنوان صادرکننده نمونه در کشور انتخاب شده و در این ۲۸ سال سابقه‌ی کاری توانسته به افتخارات بسیاری دست پیدا کند و در حال حاضر با ۱۰۰۰ نفر نیروی انسانی در حال فعالیت است.

دستاوردهای مهم گلنور در طول ۲۸ سال سابقه

شرکت گلنور در طول ۲۸ سال سابقه کاری تلاش کرده تا بر پایه‌ی دانش و فناوری نوین و همچنین با هدف ارتقای کیفیت محصولاتِ روشنایی در ایران مطابق با استانداردهای بین‌المللی، بهترین‌ها را برای مشتریان خود طراحی و تولید کند و در این مدت دستاوردهای بسیاری داشته که تعدادی از مهمترین آنها در زیر آورده شده است:

گلنور، بزرگترین تولید کننده محصولات روشنایی در خاورمیانه است.

بیش از ۸۰ درصد روشنایی معابر ایران مربوط به گلنور است

گلنور، طراح و مجری بزرگترین پروژه های نورپردازی در کشور است. این شرکت با داشتن واحد تخصصی نورپردازی و با استفاده از به روزترین دانش و نیروهای متخصص در زمینه ی روشنایی و نورپردازی شهری توانسته مشاور و مجری ابرپروژه های نورپردازی کشور باشد.

گلنور، تولید کننده بهترین و پرفروشترین چراغ خیابانی ال ای دی در ایران است

چراغ خیابانی ستاره، چراغی از نوع LED است که به صورت تخصصی با هدف روشنایی معابر شهری، فرعی، شریانی و جاده‌ای طراحی و تولید شده است.

انتخاب گلنور به عنوان شرکت برگزیده در دوره‌های مختلف و دستیابی به عناوینی مانند صادرکننده نمونه ملی با صادرات به بیش از ۳۰ کشور، واحد نمونه صنعتی، واحد نمونه مهندسی، واحد نمونه صنعت و معدن، واحد نمونه مهندسی،کارآفرینی، برند برتر و …… تنها بخشی از افتخارات این شرکت است

گلنور، تولید کننده محصولات با هدفِ کاهش مصرف انرژی و کمترین میزان آسیب به محیط زیست:

شرکت گلنور همواره توجه ویژه‌ای به محیط زیست داشته و تمامی تلاش خود را در جهت حفظ محیط زیست و ارائه راهکارهایی در راستای کاهش آلودگی آن بکار بسته است. در این خصوص ترویج و توسعه استفاده از انرژی‌های پاک جهت کاهش مصرف سوخت‌های فسیلی و کاهش تولید گازهای گلخانه‌ای بصورت ویژه در دستور کار این شرکت قرار دارد.

از اقدامات آن می‌توان به:

  • ایجاد دپارتمان تخصصی گلنور سولار در شرکت گلنور جهت توسعه استفاده از انرژی خورشیدی و طراحی و اجرای بزرگترین نیروگاه‌های خورشیدی در راستای استفاده بیش از پیش از انرژی‌های پاک در کشور
  • جایگزینی کاتالوگ محصولات گلنور با کاغذ سنگ جهت جلوگیری از قطع درختان و پاکت‌های پارچه ای قابل بازیافت به جای پاکت‌های تبلیغاتی پلاستیکی با شعار گلنور دوستدار محیط زیست
  • کاشت نهال توسط پرسنل گلنور در روز درختکاری جهت کمک به کاهش آلودگی هوای اصفهان
  • تولید بیش از ۱۰۰ کیلو وات انرژی الکتریکی با استفاده از پنل‌های خورشیدی نصب شده بر روی سقف سایت دو کارخانه گلنور
  • برق‌رسانی به روستاهای دور افتاده توسط انرژی خورشیدی
  • همکاری و نظارت جهت تأمین روشنایی کمپ آوارگان به همراه دفتر اجرائیات سازمان ملل (UNOPS)، اشاره کرد.

پروژه‌های گلنور

یکی از نکات جالب شرکت گلنور این است که در طی سال‌های فعالیت خود، انواع متفاوت پروژههای روشنایی با مدرن‌ترین فناوریِ روز دنیا را طراحی و اجرا کرده است و پروژه‌های آن تنوع بسیار زیادی دارد. گلنور با شهرداری‌ها، شرکت توزیع برق، سازمان زیباسازی، انبوه‌سازان و صنایع نفت و گاز و پتروشیمی همکاری‌های زیادی داشته است، هر چند که گلنور در پروژه‌های داخلی ساختمان نیز امکان همکاری داشته و محصولات بسیاری برای روشنایی داخلِ خانه تولید می‌کند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند