کد خبر: 157027

۱۸۳ میلیارد تومان از جرایم وام کشاورزان بخشیده شد

وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: تاکنون ۱۸۳۷ میلیارد ریال از جرایم وام کشاورزان بخشوده شده است.

جرایم وام کشاورزان
سرویس کسب‌وکار -

وزارت جهاد کشاورزی در اطلاعیه‌ای درباره بخشودگی جرایم وام کشاورزان اعلام کرد: در اجرای مفاد بند «و» تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۶ و ماده «۲» آئین نامه اجرایی تبصره (۳۵) قانون اصلاح قانون بودجه سال ۱۳۹۵ و دستورالعمل ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص بخشودگی سود متعلق به تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال منوط به بازپرداخت اصل تسهیلات و بخشش تمام وجه التزام های متعلقه در زمان تسویه، مبلغ ۱۰۰۰۰ میلیارد ریال از سوی آن بانک به بانک کشاورزی اختصاص یافته که مبلغ ۷۴۲۹ میلیارد ریال جذب و مبلغ ۱۸۳۷ میلیارد ریال جرائم وام کشاورزان بخشوده شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، در نتیجه این اقدام، تاکنون تعداد ۲۶۵ هزار پرونده تعیین تکلیف شده و مابقی بخشودگی جرایم وام کشاورزان مشمول این قانون تا سقف ۴۰۰ میلیون ریال در حال انجام است.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.