کد خبر: 157027

۱۸۳ میلیارد تومان از جرایم وام کشاورزان بخشیده شد

وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: تاکنون ۱۸۳۷ میلیارد ریال از جرایم وام کشاورزان بخشوده شده است.

جرایم وام کشاورزان
سرویس کسب‌وکار -

وزارت جهاد کشاورزی در اطلاعیه‌ای درباره بخشودگی جرایم وام کشاورزان اعلام کرد: در اجرای مفاد بند «و» تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۶ و ماده «۲» آئین نامه اجرایی تبصره (۳۵) قانون اصلاح قانون بودجه سال ۱۳۹۵ و دستورالعمل ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص بخشودگی سود متعلق به تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال منوط به بازپرداخت اصل تسهیلات و بخشش تمام وجه التزام های متعلقه در زمان تسویه، مبلغ ۱۰۰۰۰ میلیارد ریال از سوی آن بانک به بانک کشاورزی اختصاص یافته که مبلغ ۷۴۲۹ میلیارد ریال جذب و مبلغ ۱۸۳۷ میلیارد ریال جرائم وام کشاورزان بخشوده شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، در نتیجه این اقدام، تاکنون تعداد ۲۶۵ هزار پرونده تعیین تکلیف شده و مابقی بخشودگی جرایم وام کشاورزان مشمول این قانون تا سقف ۴۰۰ میلیون ریال در حال انجام است.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.24)
1350.4
3.1
مثقال طلا (%0)
629700
سکه امامی (%0)
1501750
دلار (%0)
4594
یورو (%0)
5717
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.