کد مطلب: ۹۰۶۸۴۸

دستگیری کلاهبرداری ۱۴۰ میلیارد ریالی در چرداول

دستگیری کلاهبرداری ۱۴۰ میلیارد ریالی در چرداول

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: فردی که با ادعای فروش خودرو، ۱۴۰ میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، توسط پلیس شهرستان چرداول دستگیر شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سردار جمال سلمانی اظهار داشت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم وبا سوء استفاده از اعتماد آنها، ۱۴۰ میلیارد ریال از آنها کلاهبرداری کرده بود، دستگیری متهم در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان چرداول قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه از مالباختگان مشخص شد، متهم با استفاده شگرد‌های مختلف و دادن چک، اعتماد آنها را جلب کرده و برای تحویل خودرو، مقدار قابل توجهی پول از آنها دریافت کرده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران انتظامی شهرستان چرداول با انجام اقدامات پلیسی و نیز سرنخ‌های به دست آمده موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه، وی را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام بیان کرد: متهم در مواجهه با مالباختگان و مدارک و مستندات موجود چاره‌ای به جز اعتراف نداشت وبه کلاهبرداری ۱۴۰ میلیاردی اعتراف کرد.

سردار سلمانی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد تصریح کرد: اعتماد نابجای شهروندان به این افراد، آن هم با وعده‌های فریبنده باید به دقت مورد توجه قرار گیرد تا در پی کسب منفعت زودهنگام و غیر اصولی، سرمایه یک عمر تلاش و زندگی خود را از دست ندهند.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.