خبر فوری:

خبر مهم:

کد مطلب: ۶۵۷۲۸۲

امسال ۱ میلیون نفر شاغل می‌شوند

امسال ۱ میلیون نفر شاغل می‌شوند

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که ایجاد اشتغال و فرصت‌‌‌های شغلی نخستین کلان‌پروژه‌‌‌ای است که برای امسال در نظر گرفته شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وعده ایجاد یک میلیون فرصت شغلی برای امسال داد.

به نقل از دنیای اقتصاد ، رعیتی‌‌‌فرد تصریح کرد: بوروکراسی و فرآیند اداری تولیدکنندگان را آزار می‌‌‌داد اما در حوزه وزارت مردم این موانع به حداقل رسیده است.

او از تسهیل شرایط ویژه در مشاغل خانگی و جوارکارگاهی برای کمک و انگیزه کارگران خبر داد و افزود: در شش ماه گذشته بیش از ۶۰۰ جواز کارگاهی صادر شده است.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به چهار کلان پروژه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد و گفت: ایجاد اشتغال و فرصت‌‌‌های شغلی نخستین کلان‌پروژه‌‌‌ای است که بر اساس آن ایجاد یک میلیون فرصت شغلی برای امسال در نظر گرفته شده است.

او گفت: همچنین ساماندهی صندوق‌های بازنشستگی از دیگر کلان‌پروژه‌‌‌هاست.

رعیتی‌‌‌فرد افزود: رفاه مردم به عنوان سومین پروژه برای رفع فقر مورد توجه است که با هم‌‌‌افزایی و مدیریت ۴۰۰ شرکت بزرگ کشور و تلاش برای ارتقای سوددهی بیشتر این شرکت‌ها، خدمات به جامعه هدف بیشتر می‌شود.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تلاش شده نماینده کارگری و کارفرمایی در تصمیم‌گیری‌‌‌های وزارت کار حضور موثری داشته باشند، گفت: صیانت از نیروی کار از اولویت‌‌‌های ما در سه‌جانبه‌‌‌گرایی است.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.