فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۸۳۵۷۴۱

وعده پرداخت معوقات بازنشستگان فولاد در آینده نزدیک

وعده پرداخت معوقات بازنشستگان فولاد در آینده نزدیک

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: تدابیری اندیشیده شده تا معوقات بازنشستگان را در آینده نزدیک پرداخت کنیم.

به گزارش تجارت‌نیوز ، سیدحجت کاظمی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در نشست با رؤسای کانون‌ها و جمعی از بازنشستگان فولاد که با حضور اعضای هیئت مدیره صندوق برگزار شد، گفت: اگر صندوق در سال‌های گذشته از بودجه پایداری برخوردار بود، این معوقات ایجاد نمی‌شد؛ البته خوشبختانه با تلاش‌های صورت‌گرفته، برای سال‌جاری بودجه پایداری تخصیص یافته، هرچند ما باید با تلاش بیشتر سهم منابع داخلی صندوق را بالا ببریم تا کفاف هزینه‌ها را بدهد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: با پیگیری‌های مستمر مجموعه صندوق توانستیم مجوز فروش برخی از اموال غیر مولد را از مراجع ذی‌ربط اخذ کنیم تا از محل منابع آن معوقات بازنشستگان را در آینده نزدیک پرداخت کنیم. هر چند می‌دانیم که این موضوع فرآیند زمانی خاص خود را دارد، اما به محض انجام، معوقات را پرداخت خواهیم کرد.

وی درباره اصلاحیه همسان‌سازی نیز گفت: مطالبات سال ۹۹ بابت همسان‌سازی را پرداخت کردیم و پیگیر اجرای درست همسان‌سازی خواهیم بود. ضمن اینکه آمادگی داریم با نمایندگان منتخب بازنشستگان نیز درباره راهکارهای اجرایی این موضوع جلساتی را برگزار کنیم.

محمد ابراهیمی، معاون فنی و عملیات بیمه‌ای صندوق بازنشستگی فولاد نیز در این نشست گفت: کمیته‌های درمان و اصلاح اساسنامه و همسان‌سازی برای اولین بار در تاریخ صندوق بازنشستگی فولاد با حضور نمایندگان منتخب بازنشستگان تشکیل شد و قطعاً نقطه نظرات بازنشستگان در خصوص درمان، اجرا و اعمال می‌شود و درباره اصلاح اساسنامه و همسان‌سازی نیز به مراجع بالادستی ارجاع خواهد شد.

منبع: مهر

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.