کد مطلب: ۵۹۴۱۴۴

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور: بورس ارزی راه‌اندازی می‌شود

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور: بورس ارزی راه‌اندازی می‌شود

معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه ادامه اصلاح و بازنگری کاربردی در ارکان بازار بورس از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت:راه‌اندازی بورس ارزی یکی از برنامه‌های دولت خواهد بود.

به گزارش تجارت‌نیوز ، محسن رضایی عصر امروز در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سئوالی مبنی بر‌اینکه چشم‌انداز بازار بورس ایران در آینده چه خواهد بود؟، اظهار داشت: بازار سرمایه و بورس از مهمترین بازارهای اقتصادی ایران و جهان است و بخش مهمی از سرمایه‌گذاری‌ها در این بازار سبب افزایش و تقویت تولید محصولات صنعتی و کشاورزی می‌شود.

وی با بیان اینکه ادامه اصلاح و بازنگری کاربردی در ارکان بازار بورس از اهمیت بالایی برخوردار است، بیان کرد: دولت برای ادامه این اصلاحات در حال برنامه‌ریزی بوده و مصمم است که این بازنگری‌ها در راستای تقویت اقتصاد کشور محقق شوند.

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه راه‌اندازی بورس ارزی نیز یکی از برنامه‌های دولت خواهد بود، گفت: اصلاحات اساسی دولت در بازار سرمایه شامل بورس اوراق بهادار، کالا و انرژی خواهد بود. به‌طور قطع در آینده شاهد تقویت و بهبود زیرساخت‌های بازار سرمایه در کشور خواهیم بود تا از این طریق جهش اقتصادی محقق شود.

منبع: تسنیم

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

 • احمدرضا

  به حرفهای آقای رییسی و رضایی ایمان دارم

 • وارن بافت

  شرکت فرابورس ایران مستقیم سهامدار بازار متشکل ارزی می‌باشد.باید شفاف سازی کنند

 • ناشناس

  شما همین بورس ریالی رو اداره کنید ، ارزی پیشکش !

 • ناشناس

  از پشتکار این شخص خوشم میاد از زمان قاجار تا به امروز که من یادم میاد همیشه برای ریاست جمهوری کاندید بوده . از طرحهای اقتصادیش که چی بگم برات .

 • ناشناس

  تا دامنه نوسان حذف نشود تمام این حرفها در مرحله حرف خواهد ماند

  • ناشناس

   خذف و عشفه روزی 150 درصد منفی .