کد مطلب: ۳۵۳۰۰۸

دستاوردهای جدید بانک شهر رونمایی شد

دستاوردهای جدید بانک شهر رونمایی شد

معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای تحقق شعار «نوآوری در خدمت» از رونمایی دو نرم‌افزار جدید «پاکت» و «داک» خبر داد.

معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای تحقق شعار «نوآوری در خدمت» از رونمایی دو نرم‌افزار جدید «پاکت» و «داک»، همزمان با دهمین سالگرد تاسیس این بانک خبر داد.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، جواد عطاران در مراسم رونمایی از دستاوردهای جدید بانک شهر در حوزه بانکداری الکترونیک گفت: به منظور تسهیل در ارائه خدمات بانکی، سعی شده تا همواره به‌روزترین و جدیدترین نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای بانکی در دسترس مشتریان قرار گیرد.

وی افزود: در همین رابطه طی سال جاری علاوه بر طراحی نرم افزارهای کاربردی، بهینه سازی نرم افزار همراه بانک شهر آغاز شد تا علاوه بر ارائه سرویس های موجود، خدمات جدیدی نیز در زمینه موبایل بانک به مشتریان ارائه شود.

عطاران با اشاره به رونمایی از نرم افزارهای جدید ،تصریح کرد: نرم‌افزارهای جدید بانک شهر با عناوین «پاکت» و «داک» با سرویس های متنوع و در راستای تسهیل در روند فعالیت بانکی به مشتریان ارائه شده است.

معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر ادامه داد: با توجه به سهولت استفاده از تلفن همراه به منظور اطلاع‌رسانی عملیات بانکی برای اکثر مشتریان، بانک شهر اقدام به ارائه سرویس پیام‌رسان شهر (پاکت) کرده است که با استفاده از بستر اینترنت، امکان دریافت پیام‌های بانکی برای مشتریان فراهم می‌شود.

وی با اشاره به ویژگی‌های این نرم‌افزار گفت: تحویل سریع پیام به مشتری، مدیریت پیام‌ها و درج متن بر روی آنها، امکان دسته‌بندی پیام‌ها و امکان گزارش‌گیری از تراکنش‌ها از جمله ویزگی‌های این نرم‌افزار است که نسخه اندروید آن از طریق کافه بازار و Google Store و نسخه IOS از طریق سایت بانک در دسترس است

معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر با بیان اینکه نرم‌افزار «داک» نیز یک نرم‌افزار بانکداری شرکتی مبتنی بر تلفن همراه است، خاطرنشان کرد: این نرم‌افزار نیز برای دو سیستم عامل اندروید و iOS ارائه شده است.

عطاران در خصوص ویژگی‌های این نرم‌افزار نیز اظهار کرد: رفع نیازهای بانکی شرکت‌های کوچک و متوسط، ویژه حساب‌های مشترک، حقیقی و حقوقی با امکان گردش کار چند امضایی برای حساب‌های مشترک (حقوقی/حقیقی)، کنترل دسترسی‌ کاربران سازمان به حساب‌ها توسط مدیر، امکان تعریف حسابدار و راهبر سپرده، انتقال وجه گروهی، استفاده از امضا دیجیتال، تایید با اثر انگشت، نمایش دستور پرداخت برحسب اولویت به امضاداران، درج توضیحات و الصاق عکس برای دستور پرداخت، اطلاع‌رسانی به امضاداران از طریق سرویس Notification، امکان اخذ صورت‌حساب سپرده، دسترسی از طریق وب و تایید با اثر انگشت از ویزگی‌هایی است که برای این نرم‌افزار پیش‌بینی شده است.

منبع: روابط عمومی بانک شهر

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.