خبر مهم:

کد مطلب: ۶۰۴۲۹۳

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

شرایط دریافت وام با سود ۲ درصد چیست؟

شرایط دریافت وام با سود ۲ درصد چیست؟

برخی از بانک‌های فعال در شبکه بانکی به مشتریان خود تسهیلاتی را با سود پایین اعطا می‌کنند. شرایط دریافت این وام‌ها چیست؟

به گزارش تجارت‌نیوز ، بانکینو یک بانک مجازی است که تحت نظر بانک خاورمیانه قرار دارد. متقاضیان افتتاح حساب در این بانک باید به سایت بانکینو مراجعه کرده و پس از ثبت‌نام کارت بانکی خود را درب منزل دریافت کنند.

در این بانک مجازی طرح‌های تسهیلاتی وجود دارد که متقاضیان براساس امتیازهای خود می‌توانند این وام را دریافت کنند. اما شرایط دریافت وام از این بانک مجازی چگونه است؟

متقاضیان وام از بانکینو می‌توانند تا سقف ۱۰ میلیون تومان از اپلیکیشن این بانک تسهیلات دریافت کنند البته این وام با توجه به امتیاز افراد محاسبه می‎‌‌شود و نرخ سود تسهیلات آن هم دو درصد در سال محاسبه شده است.

یکی از مزایای وام بانکینو پرداخت تسهیلات بدون نیاز به سفته، چک یا ضامن است. افرادی که می‌خواهند این وام را دریافت کنند باید «امتیاز اعتباری» در این بانک داشته باشند اما این امتیازها چگونه به دست می‌آیند؟

_ امتیازها بر اساس میانگین موجودی مشتریان محاسبه می‌شود. بنابراین نیاز نیست تا پول در بانک بلوکه شود و مشتری می‌تواند با پول خود خرید کند.

_ محاسبه امتیاز به صورت روزشمار است، اما در پایان هر ماه محاسبه می‌شود.

_ اگر میانگین موجودی مشتری در یک ماه کمتر از یک میلیون تومان باشد، امتیازی تعلق نمی‌گیرد.

بانک رفاه

مشتریان حقیقی و حقوقی که در بانک رفاه اقدام به افتتاح حساب سپرده‌گذاری بلندمدت کنند، می‌توانند از این بانک وام دریافت کنند. همچنین بانک علاوه بر اعطا تسهیلات، سود ماهانه‌ای هم به ازای سپرده مشتری پرداخت می‌کند.

میزان تسهیلات اعطائی معادل ۸۰، ۸۵، ۹۰، یا ۱۰۰ درصد مبلغ سپرده‌گذاری و با نرخ‌های سود تک رقمی تا حداقل دو درصد است البته این وام به شرطی پرداخت می‌شود که پول سپرده‌گذار در بانک بلوکه شود. مدت بازپرداخت این وام ۳۶ ماهه است و اگر وام ۱۰۰ میلیونی را فردی دریافت کند باید ماهانه دو میلیون و ۲۶۸ هزار تومان می‌شود.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.