فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۳۵۲۴۳

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

بیت‌کوین پرواز کرد / صعود تا کجا ادامه دارد؟

بیت‌کوین پرواز کرد / صعود تا کجا ادامه دارد؟

بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۸ درصد رشد کرده و حالا در محدوده ۴۱ هزار دلار معامله می‌شود. رشد تا کجا ادامه دارد؟

به گزارش تجارت‌نیوز ، بیت‌کوین در یک روز گذشته بیش از هشت درصد رشد کرد و به نزدیکی ۴۲ هزار دلار رسید. بازگشت بیت‌کوین به بالای ۴۰ هزار دلار خیال فعالان بازار نسبت به ریزش به ۳۰ هزار دلار راحت کرد.

دامیننس بیت‌کوین در چند وقت گذشته پیشرفت خوبی داشت و حالا به ۴۳ درصد رسیده است. زمانی که قیمت بیت‌کوین بالای ۵۵ هزار دلار معامله می‌شد دامیننس بیت‌کوین حدود ۴۰ درصد بود. در زمان صعود بازار دامیننس بیت‌کوین افزایش پیدا می‌کند.

علاوه بر این کلیت بازار رمزارزها رشد کرده و اکثر ارزهای دیجیتال به مدار مثبت خود بازگشتند.

صعود ادامه دارد؟

یک تحلیلگر با نام مستعار کریدبل (credible) چند روز پیش ۳۱۲ هزار دنبال‌کننده خود در توئیتر گفت: رشد بیت‌کوین تا ۴۵ هزار دلار در دوم مارس و ریزش به زیر ۴۰ هزار دلار، یک الگوی مثلث ساخته است. «به نظر می‌رسد با شروع تشکیل الگوی مثلث، بیت‌کوین می‌تواند تا ۵۰ هزار دلار رشد کند.»

این پیش‌بینی چند روز پیش زمانی که بیت‌کوین در محدوده ۳۸ هزار دلار نوسان داشت در تجارت‌نیوز منتشر شد. اما آیا واقعا رشد تا ۵۰ هزار دلار ادامه دارد؟

این روزها برخی از تحلیلگران برای سناریوی صعودی بیت‌کوین به سال ۲۰۲۰ اشاره می‌کنند. از ماه سپتامبر تا اکتبر سال ۲۰۲۰ بیت‌کوین محدوده حساس ۱۰ هزار دلار را از دست داد و زیر ۱۰ هزار دلار یک الگوی مثلث رسم کرد. بعد از ایجاد الگوی مثلث در آن زمان رشد بیت‌کوین تا ۶۰ هزار دلار رقم خورد.

مهم‌ترین مقاومت بیت‌کوین محدوده ۴۵ تا ۴۶ هزار دلار است. اگر قیمت بالای این محدوده تثبیت شود احتمال رشد بیت‌کوین تا ۵۰ هزار دلار زیاد است.

در نمودار روزانه بیت‌کوین اندیکاتور مکدی در حال صدوز سیگنال خرید است. شاخص مقاومت نسبی هم میانه کانال را شکسته و روندی صعودی دارد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.