فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۴۱۷۲۶

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

بازدهی یکساله ۷ ارز دیجیتال / ارزی که در یک سال ۱۰۰ برابر شد!

بازدهی یکساله ۷ ارز دیجیتال / ارزی که در یک سال ۱۰۰ برابر شد!

ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ روزهای خوبی را سپری کردند اما بیت‌کوین حالا در کانال ۴۰ هزار دلار معامله می‌شود. ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ چقدر بازدهی داشتند؟

به گزارش تجارت‌نیوز ، صعود بیت‌کوین به ۴۶ هزار دلار دوباره سناریوهای صعودی را برای بیت‌کوین روی میز آورد. بسیاری از کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۲ تا ۱۰۰ هزار دلار رشد می‌کند. پیش‌بینی‌ها از بازار رمزارزها زیاد است. آنقدر که همه ما را کلافه کرده اما خب با وجود ریزش زیاد بازار در اواخر سال ۲۰۲۱ باز هم ارزهای بزرگ بازار بازدهی زیادی حاصل کردند.

بیت‌کوین در شروع سال ۲۰۲۱ حدود ۲۸ هزار دلار قیمت داشت اما امروز این ارز دیجیتال ۴۶ هزار دلار ارزش دارد. در مقاطعی بیت‌کوین تا ۶۹ هزار دلار رشد کرد.

در این گزارش نگاهی به قیمت ارزهای دیجیتال در شروع سال ۲۰۲۱ تا به امروز می‌اندازیم.

1

اتریوم در شروع سال ۲۰۲۱ حدود ۷۱۴ دلار قیمت داشت اما امروز این ارز دیجیتال حدود ۲۴۰۰ دلار ارزش دارد. این یعنی بازدهی ۳۳۶ درصدی اتریوم از سال ۲۰۲۱ تا به امروز.

سولانا از اول سال ۲۰۲۱ به امروز بازدهی فوق‌العاده‌ای داشت. قیمت این ارز دیجیتال از ابتدای سال تا به امروز ۱۰۰ برابر شده است.

در سال ۲۰۲۱ بسیاری از شرکت‌ها به سمت بازار رمزارزها حرکت کردند و پیش‌بینی می‌شود پذیرش نهادی بیت‌کوین و بلاکچین در سال ۲۰۲۲ هم ادامه داشته باشد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.