فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۴۷۹۱۶

بیت‌کوین تا ۲۷ هزار دلار سقوط می‌کند؟

بیت‌کوین تا ۲۷ هزار دلار سقوط می‌کند؟

بیت‌کوین دوباره به زیر ۴۰ هزار دلار سقوط کرد. این ریزش دوباره سناریو نزولی بیت‌کوین را پررنگ کرد. حالا برخی از کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند احتمال سقوط شدید بیت‌کوین وجود دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، بیت‌کوین دوباره به زیر ۴۰ هزار دلار سقوط کرد. این ریزش دوباره سناریو نزولی بیت‌کوین را پررنگ کرد. حالا برخی از کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند احتمال سقوط شدید بیت‌کوین وجود دارد.

پیتر برانت، تحلیلگر و معامله‌گر بازار رمزارزها شهرت خود را از پیش‌بینی درست سقوط بیت‌کوین در سال ۲۰۱۸ بدست آورد. او این بار هم عقیده دارد که احتمال سقوط بیت‌کوین زیاد است. او عقیده دارد احتمال سقوط بیت‌کوین تا ۲۷ هزار دلار زیاد است.

ریزش بیت‌کوین تا ۲۷ هزار دلار یعنی ریزش ۳۱ درصدی بیت‌کوین. برخی از کارشناسان عقیده دارند محدوده ۳۷ هزار دلار محدوده حیاتی بیت‌کوین است. اگر این محدوده از دست برود احتمال سقوط بسیار بیشتر می‌شود.

از طرفی بیت‌کوین این روزها همبستگی زیادی با بورس نزدک دارد و کارشناسان هم این موضوع را چالشی بزرگ برای بیت‌کوین می‌دانند. کارشناسان عقیده دارند که بورس نزدک پتانسیل اصلاح دارد و این می‌تواند دلیلی بر ریزش بیت‌کوین باشد.یکی دیگر از متغییرهای نزولی برای بیت‌کوین نرخ بهره آمریکا است. اگر فدرال رزرو دوباره تصمیم بگیرد که دوباره نرخ بهره را افزایش دهد احتمالا بیت‌کوین دوباره می‌ریزد. ک تحلیلگر که با نام مستعار kaleo شناخته می‌شود احساسات بازار نزولی است.

به نظرم محتمل‌ترین سناریو برای بیت‌کوین در ابتدا ریزش تا ۳۷ هزار دلار است. احتمالا بیت‌کوین بعد از یک حمایت ضعیف تا ۳۰ هزار دلار ریزش می‌کند.»

او می‌گوید: در صورتی که سناریو نزولی باطل شود بیت‌کوین فعلا در محدوده ۴۰ تا ۵۰ هزار دلار نوسان خواهد داشت. البته این تحلیلگر با وجود پیش‌بینی روند نزولی بیت‌کوین گفت:

«احتمالا بعد از این پیش‌بینی بابت این حرفم تعجب می‌کنید. اما من همچنان نسبت به بیت‌کوین در تایم فریم بالا صعودی هستم. فقط گاهی باید صبور باشیم.»

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.