خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۴۸۹۴۱

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

بیت‌کوین دوباره سقوط کرد

بیت‌کوین دوباره سقوط کرد

بیت‌کوین دیشب دوباره به زیر ۴۰ هزار دلار سقوط کرد و حالا در محدوده ۳۸ هزار دلار معامله می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز ، این روزها بازار رمزارزها ثبات ندارد و بیت‌کوین بسیار شکننده عمل می‌کند. دیروز ظهر بود که ناگهان بیش از ۵ درصد رشد کرد و به ۴۰ هزار دلار رسید اما دیشب دوباره محدوده ۴۰ هزار دلار را از دست داد. حالا بیت‌کوین در محدوده ۳۸ هزار دلار معامله می‌شود.

اندیکاتور مکدی دیروز در نمودار روزانه در آستانه صدور سیگنال خرید بود اما این اتفاق بیوفتاد. اگر بیت‌کوین به ۴۲ هزار دلار می‌رسید سیگنال خرید صادر می‌شد. صدور سیگنال خرید از طرف مکدی می‌توانست باعث پایان سیگنال نزولی این اندیکاتور شود. این اندیکاتور از زمانی که بیت‌کوین از ۴۶ هزار دلار ریزش کرد سیگنال نزولی خود را حفظ کرده است.

مهم‌ترین حمایت بیت‌کوین محدوده ۳۷ هزار دلار است. اگر این محدوده از دست برود احتمالا بیت‌کوین تا ۳۴ هزار دلار ریزش می‌کند. اگر محدوده ۳۴ هزار دلار از دست برود احتمالا ریزش تا ۳۰ هزار دلار ادامه دارد.

برخی از کارشناسان بیت‌کوین ۲۷ هزار دلاری را محتمل می‌بینند و از دست روند نواحی حمایتی می‌تواند باعث ریزش بیت‌کوین شود.

هر کس از بازار پیش‌بینی خود را دارد اما به نظر می‌رسد فعلا صعود بازار زیاد محتمل نیست. زمانی می‌توانیم بگوییم بازار صعود می‌کند که بیت‌کوین بتواند از مقاومت‌های خود عبور کند.

البته برای جلوگیری از ریزش بیشتر بیت‌کوین باید به کانال ۴۰ هزار دلار بازگردد. در غیر این صورت دوباره نواحی حمایتی کانال ۳۰ هزار دلار از دست می‌رود و بیت‌کوین بیشتر ریزش می‌کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.