کد مطلب: ۹۰۵۸۴۰

تردز، پیام‌رسان می‌شود؟

تردز، پیام‌رسان می‌شود؟

شرکت متا سرگرم آزمایش قابلیت‌های پیام‌رسانی برای شبکه اجتماعی تردز (Threads) است اما آنها را پیام مستقیم نمی‌خواند.

به گزارش تجارت‌نیوز، در حالی که شبکه اجتماعی تردز، بیش از ۱۳۰ میلیون کاربر دارد، یکی از قابلیت‌های مهمی که کاربران اغلب از نبود آن شکایت دارند، امکان ارسال پیام مستقیم است. اما با گزینه جدید برای ارسال پیام به سایر کاربران تردز، این فقدان ممکن است به زودی برطرف شود.

شرکت متا، تست قابلیت‌های پیام‌رسانی را آغاز کرده که به اینباکس اینستاگرام متکی است اما اجازه می‌دهد پیام‌های جدید از اپلیکیشن تردز ارسال شوند. این ویژگی برای بعضی از کاربران تردز ظاهر شده است که اعلام کرده اند دکمه «پیام» را در بالای پروفایل کاربران دیگر مشاهده کرده اند. سخنگوی شرکت متا، این تغییر را تائید و اعلام کرد این شرکت، سرگرم تست قابلیتی برای ارسال پیام از تردز به اینستاگرام است.

تردز هنوز اینباکس اختصاصی ندارد و هنوز معلوم نیست که بالاخره صاحب اینباکس می‌شود یا خیر. آدام موسری، مدیر اینستاگرام، به دفعات گفته است نمی‌خواهد اینباکس جداگانه‌ای برای تردز ایجاد کند بلکه ترجیح می‌دهد اینباکس اینستاگرام در داخل تردز کار کند. سخنگوی متا اعلام کرد این تست پیام‌های مستقیم در تردز نیست.

بر اساس گزارش انگجت، هر چند قابلیت ارسال پیام در تردز، یک تجربه کامل ارسال پیام مستقیم نیست اما ارسال پیام از اپلیکیشن تردز بدون نیاز به سوئیچ به اینستاگرام، دستکم تجربه ارسال پیام از این شبکه اجتماعی نوپا را راحت‌تر می‌کند. با این حال، کاربران برای چک یا پاسخ دادن به پیام‌ها، همچنان باید به اپلیکیشن اینستاگرام مراجعه کنند.

شبکه اجتماعی متن محور «تردز» که سبکی مشابه «ایکس» دارد، در سال میلادی گذشته راه اندازی شد و ظرف مدت چند روز، ۱۰۰ میلیون کاربر جذب کرد اما فاقد ویژگی‌های اساسی بوده که شرکت مادرش می‌گوید به تدریج، اضافه خواهند شد.

منبع : ایسنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.