کد مطلب: ۵۸۴۹۵۳

محسنی بندپی خبر داد:

زمان واکسیناسیون دانش‌آموزان اعلام شد

زمان واکسیناسیون دانش‌آموزان اعلام شد

استاندار تهران از​ آغاز پوشش وسیع و کامل دانش آموزان از صبح روز پنجشنبه ۱۵ماه مهر خبر داد و گفت: از همه ظرفیت‌ها در این خصوص استفاده خواهیم کرد که در واقع برای واکسیناسیون دانش آموزان استان تهران ۹۹ پایگاه و برای کلان شهر تهران ۱۰۰ پایگاه در مدارس در نظر گرفته شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران در جلسه ستاد کرونای استان تهران اظهار کرد: پوشش وسیع و کامل دانش آموزان از صبح روز پنجشنبه ۱۵ مهر ماه شروع خواهد شد.

استاندار تهران افزود: البته از ششم مهرماه واکسیناسیون دانش آموزان بالای ۱۲ سال شروع شده بود، اما اکنون این اقدام به صورت وسیع انجام خواهد شد تا دانش آموزان برای ورود به چرخه آموزش با مشکل مواجه نشوند.

وی گفت:​ از همه ظرفیت‌ها در این خصوص استفاده خواهیم کرد که در واقع برای واکسیناسیون دانش آموزان استان تهران ۹۹ پایگاه و برای کلان شهر تهران ۱۰۰ پایگاه در مدارس در نظر گرفته شده است.

از آنجایی که تزریق واکسن دانش آموزان بصورت تک دز خواهد بود برآورد می‌شود که طی دو سه روز بتوان با کمک سه دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران کار واکسیناسیون دانش آموزان را انجام داد. ضمن اینکه باید از ظرفیت شبکه شاد و صدا و سیما برای اطلاع رسانی در این خصوص استفاده کرد هرچند که صدا و سیما در بحث کرونا در این مدت سنگ تمام گذاشته است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

مهم‌ترین اخبار حوزه اجتماعی و سیاسی را در صفحه جامعه تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

  • ناشناس

    ممنوعیت واردات یعنی رانت و انحصار و فساد بیشتر برای مافیای مونتاژکاران لوازم خانگی چینی….و نبود رقابت باعث می شود روز به روز کیفیت پایین تر و قیمت بالاتر برود….و همیشه به ضرر مردم مثل خودرو که سالی 30 هزار نفر جانشان را بخاطر انحصار عدم واردات خودرو وارداتی و کیفیت پایین و قیمت بالای خودروها داخلی از دست می دهند…چرا واردات از چین را ممنوع نمی کنید ؟!!!! چون در همه قطعات لوازم خانگی از چین وارد می شود در ایران فقط پیچ هایش را می بنند و اسمش را می گذارند تولید داخل !!!!