کد مطلب: ۷۰۹۷۶۸

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به تحریم‌های جدید آمریکا

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به تحریم‌های جدید آمریکا

ناصر کنعانی در مطلبی در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران نوشت: هر روز به یک بهانه، لیست جدید تحریم علیه ایران منتشر می‌شود. این بار وزیر کشور، وزیر ارتباطات و پنج مقام ایرانی دیگر توسط دولت آمریکا تحریم شدند.

به گزارش تجارت‌نیوز ، سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه تمام مردم ایران بدون هیچ‌گونه تفکیک و تبعیضی، سال‌های طولانی با تحریم‌های ظالمانه آمریکا که معیشت، شغل و زندگی عادی آنان را هدف گرفته دست و پنجه نرم می‌کنند، اظهار کرد: تحریم خمیرمایه اصلی حقوق بشر آمریکایی است.

به نقل از ایسنا، ناصر کنعانی در مطلبی در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران نوشت: هر روز به یک بهانه، لیست جدید تحریم علیه ایران منتشر می‌شود. این بار وزیر کشور، وزیر ارتباطات و پنج مقام ایرانی دیگر توسط دولت آمریکا تحریم شدند.

البته قبل از این لیست هفت نفره از وزرا و شخصیت‌های ایران، فرد فرد ملت ایران صدها بار از سوی رژیم آمریکا مورد بی سابقه‌ترین تحریم‌های طول تاریخ علیه یک ملت قرار گرفتند.

تمام مردم ایران بدون هیچ گونه تفکیک و تبعیضی، سال‌های طولانی با تحریم‌های ظالمانه آمریکا که معیشت، شغل، سلامتی و زندگی آنها را هدف گرفته؛ دست و پنجه نرم می‌کند.

حتی کودکان پروانه‌ای نیز از تحریم‌های یکجانبه، غیرقانونی و ظالمانه آمریکا مستثنی نشدند.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر