کد مطلب: ۹۰۳۸۵۸

تعداد جانباختگان تصادفات نوروز ۱۴۰۳ به ۶۶۴ نفر رسید

تعداد جانباختگان تصادفات نوروز ۱۴۰۳ به ۶۶۴ نفر رسید

جانشین رئیس پلیس راه راهور فراجا گفت: متأسفانه تا امروز ۶۶۴ نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده و ۱۷۴ نفر نیز مصدوم شده‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز، سرهنگ سیاوش محبی، جانشین رئیس پلیس راه راهور فراجا اظهار کرد: متأسفانه تا امروز 664 نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده‌اند همچنین 174 نفر در این تصادفات مصدوم شدند.

وی افزود: استان‌های کرمان، فارس، سیستان و بلوچستان، اصفهان، خراسان رضوی و خوزستان بیشترین تصادفات به‌ویژه تصادفات فوتی را داشته‌اند.

محبی با اشاره به روزهای پایانی تعطیلات گفت: با توجه به فرا رسیدن روزهای پایانی تعطیلات شاهد موج بازگشت سفرها هستیم و به مسافران نوروزی توصیه می‌کنیم سفرهای خود را مدیریت کنند و از نظر ساعت، زمانی را انتخاب کنند که پیک تردد نباشد.

اعمال محدودیت تردد در محورهای شمالی کشور از فردا

جانشین رئیس پلیس راه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در محورهای شمالی شاهد تردد بالایی برای بازگشت هستیم، فردا و پس‌فردا جاده چالوس و آزادراه تهران ـ شمال به‌سمت تهران یک‌طرفه می‌شود.

وی ادامه داد: البته در محور هراز هم به‌صورت مقطعی محدودیت ایجاد می‌شود اما اگر ترافیک زیاد شود این محور را هم به‌صورت کامل به‌سمت تهران یکطرفه می‌کنیم.

سرهنگ محبی گفت: با توجه به اینکه در دو روز پیشِ‌رو شاهد ترددهای بالایی در محورهای کشور هستیم، تیم‌های نظارتی پلیس راهور در محورها افزایش پیدا می‌کند و به‌صورت گشت خودرویی و موتوری و همچنین با استفاده از پهپادها رفتار ترافیکی کاربران مدیریت می‌شود تا در صورت لزوم پلیس بتواند بهترین تصمیم را بگیرد.

جانشین رئیس پلیس راه بیان کرد: بیشترین انباشت خودرو در مازندران، گیلان و خراسان رضوی است و اغلب مسافرانی که به این شهرها سفر کرده‌اند هنوز به شهرهای مبدأ خود بازنگشته‌اند.

منبع : تسنیم

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

  • یاسین

    جان عزیزانتون فقط وفقط یواشتر وکمی سرعت متناسب تر رو انتخاب کنید فرق بین سرعت متناسب وسرعت بالا در چند ساعت فوقش بیست دقیقه فرق داره پس به کجا چنین شتابان!! والا به فکر خودت نیستی به فکر خانوادت باش واگر بازم بفکرخانوادت نیستی بفکر ماشین روبروییت باش

  • ناشناس

    درکل مرگ ۱۲۰۰ نفر در تصادفات بسیار ناچیز هست،همون اروپا هم اگه راست میگفتن بیشتر از کشور ما کشته میدن،،ایران تا صدهزار جا داره