خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۰۵۴۴۴

طرح حجاب و عفاف در اصفهان از روز شنبه اجرا می‌شود

طرح حجاب و عفاف در اصفهان از روز شنبه اجرا می‌شود

فرماندهی انتظامی استان اصفهان در اطلاعیه‌ای از اجرا شدن طرح حجاب و عفاف در اصفهان از روز شنبه بیست و پنجم فروردین‌ماه در همه معابر و اماکن عمومی خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، فرماندهی انتظامی استان اصفهان در اطلاعیه‌ای از اجرا شدن طرح حجاب و عفاف در اصفهان از روز شنبه بیست و پنجم فروردین ماه در همه معابر و اماکن عمومی خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است

 فرماندهی انتظامی استان اصفهان ضمن تبریک عید سعید فطر  و تقدیر از یکایک شما به سبب رعایت ارزش ها و موازین دینی و اخلاقی جامعه، به اطلاع می رساند که در چارچوب مطالبات عمومی  و بر اساس وظایف قانونی ، طرح حجاب و عفاف از روز شنبه بیست و پنجم فروردین ماه در همه معابر و اماکن عمومی بادجدیت  بیشتر دنبال خواهد شد.

 به همین سبب ،از همه شهروندان محترم، به ویژه دختران و بانوان گرامی، درخواست می شود به منظور رعایت قانون و حفظ ارزش های اخلاقی و هنجارهای ملی و مذهبی جامعه، حریم پر حرمت حجاب و عفاف را  آنگونه که شایسته است رعایت کنند.

 پلیس ضمن اطمینان از رعایت موازین اخلاقی و حریم عفاف توسط قاطبه شهروندان،یادآور می شود که ناگزیر ، براساس وظایف خویش، با ناقضان قانون حجاب و عفاف برخورد قانونی می نماید.از همین روی، از آنان انتظار دارد که به ارزش های قانونی احترام بگذارند و کنش و پوشش خود را در آن چارچوب تنظیم کنند.

 فرماندهی انتظامی استان اصفهان

منبع : تسنیم

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.