خبر فوری:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۵۳۹۹

ترافیک سنگین در تمامی محور‌های شریانی کشور در ساعات پایانی تعطیلات

ترافیک سنگین در تمامی محور‌های شریانی کشور در ساعات پایانی تعطیلات

ایمان محرابی نیا مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور با بیان اینکه در حال حاضر تردد از آزادراه تهران – شمال و محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است گفت: ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر(شمال به جنوب) محدوده آتشگاه و حدفاصل پورکان تا بیلقان، محور هراز مسیر(شمال به جنوب) محدوده های کلرد ، آب اسک و امامزاده هاشم ، آزادراه رشت – قزوین محدوده پارک جنگلی سراوان سنگین گزارش شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود:ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر(شمال به جنوب) محدوده امین آباد را شاهد هستیم.

محرابی نیا در خصوص آخرین وضعیت جوی ترافیکی سایر محور ها هم گفت: ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده های محمدیه و شهرک صنعتی کاسپین و حدفاصل گلدشت تا کمالشهر و حدفاصل گلشهر تا مهرشهر و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک، آزادراه ساوه – تهران محدوده های پرند و نسیم شهر را شاهد هستیم.

او گفت: ترافیک سنگین در آزادراه قم – تهران محدوده شکرآباد و حدفاصل پلایین تا میدان جهاد، محور شهریار – تهران حدفاصل میدان معادن تا شهرقدس گزارش شده است.

وی افزود: ترافیک سنگین در محور فشم – تهران حدفاصل حاجی آباد تا شمیران را شاهد هستیم. مسافران با توجه به اتمام تعطیلات و بارش باران در برخی از محورها از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورها مطلع شوند.

او در خصوص  آخرین وضعیت جوی محورها هم گفت: بارش باران در برخی از محورهای استان کرمان گزارش شده است. 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.