کد مطلب: ۷۴۷۹۳۹

آمار ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو

آمار ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو

آمار ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد. علیرغم اختلال در سایت فروش ایران خودرو باز هم آمار متقاضیان افزایشی بود.

به گزارش تجارت‌نیوز ، جزئیات آمار ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد.

بر اساس آمار، تاکنون بیش از 5 میلیون کد در روز چهارم ثبت‌نام فروش محصولات ایران خودرو ثبت شده است.
این در حالی‌است که در برنامه‌های مختلف فروش فوق‌العاده به طور میانگین شش میلیون نفر ثبت نام می‌کنند که در حال حاضر با وجود فرصت چهار روزه، تعداد متقاضیان به عدد میانگین نزدیک شده است.

پیش بینی می شود با توجه به تمدید مهلت ثبت‌نام ایران‌خودرو، آمار نهایی متقاضیان از رکورد دوره قبل نیز عبور کند.

آمار فوق مجموع کدهای طرح های عادی، جوانی جمعیت و اسقاط خودروهای فرسوده است.

شرایط فروش فوق‌العاده و ثبت نام ایران خودرو

طرح جدید فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو از روز گذشته آغاز شد که البته با توجه با اختلال سایت فروش، عملا دیروز ثبت‌نامی صورت نگرفت. بر این اساس متقاضیان واجد شرایط تا پایان روز ۲۱ دی ۱۴۰۱ مهلت دارند تا در این طرح شرکت کنند.

این طرح ویژه متقاضیان عادی، خودروهای فرسوده و مادران و با مهلت تحویل ۹۰ روزه است. سورن پلاس، پارس ELX، پارس سال سفارشی و رانا پلاس چهار محصولی هستند که در طرح جدید فروش فوق‌العاده عرضه می‌شوند. برای دریافت قیمت خودرو های عرضه‌شده و جزئیات بیشتر جدول زیر را مطالعه کنید.

اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی و شماره تلفن همراه به‌نام فرد ازجمله شرایط این طرح محسوب می‌شود. نداشتن الزام برای ارائه گواهی‌نامه ازجمله امتیازاتی است که‌ برای‌ مادران دارای بیشتر از یک فرزند در نظر گرفته شده است.

اختلال در سایت ایران‌خودرو با گذشت 4 روز از آغاز زمان ثبت‌نام بالاخره برطرف شد و امروز چهارشنبه بسیاری از متقاضیان موفق به ثبت درخواست خرید خود شده‌اند.

طرح جدید فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو از طریق قرعه‌کشی ویژه متقاضیان عادی، متقاضیان جوان سازی جمعیت (مادران) و متقاضیان خودروهای فرسوده، براساس اعلام قبلی این شرکت از روز یکشنبه ۱۸ دی ماه از ساعت ۱۰ صبح آغاز شد.

اما ‌سایت ایران‌خودرو از دقایق اول ثبت‌نام دچار اختلال شد و متقاضیان نتوانستند اقدام به ثبت تقاضای خرید کنند.

پیرو این موضوع و ادامه اختلال در سایت ایران خودرو، این شرکت مهلت ثبت‌نام خودرو را یک بار تا ۲۱ دی‌و بار دیگر با ادامه اختلال‌ها تا یکشنبه ۲۵ دی‌ تمدید کرد و از متقاضیان خرید خودرو خواست برای ثبت‌نام عجله نکنند.

این در حالی است که تا دیروز سه‌شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱ یعنی با گذشته سه روز از آغاز ثبت‌نام هنوز این سایت دچار اختلال بود و امکان ثبت‌نام برای تعداد زیادی از متقاضیان فراهم نشده بود.

در روزهای گذشته امکان ورود به سایت اصلا وجود نداشت و کاربر با پیام «سرور وب سایت به طور موقت از دسترس خارج شده است» مواجه می‌شد اما اکنون سایت ایران خودرو باز می‌شود و امکان ادامه فرآیند ثبت‌نام وجود دارد.

در این دوره از ثبت نام و قرعه‌کشی چهار محصول سورن پلاس دوگانه سوز، رانا پلاس، پارس سال سفارش (ELX)، با موتورXU۷P و پارس سال با موتور XU۷P عرضه می‌شود.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

 • ناشناس

  امیدوارم هرکسی که بهش نیاز داره اسمش در بیاد
  اگه قسمت منم باشه در میاد این سری🙏🏻🙏🏻

 • ناشناس

  نمیدونم کی مردم از خواب بیدار میشن؟ فقط فقط سه ماه از مجتمع هایی مثل رفاه و کوروش و جانبو و از این شرکت های ایران خودرو و ساپیا خرید نکنیم، باورکنید التماس میکنن بعدش،، تاکی باید بازیچه دست مافیاها باشیم

 • ناشناس

  همه دعا میکنند باران بیاید اما خدا با کودکیست که چکمه اش سوراخ است

  • حسین

   خدا با کودکیست که چتر برداشته

 • سید

  بورس کالا مافیای خودرو.

 • ناشناس

  چرا طرف یکبار ثبت نام میکنید برنده میشه وطرف ۴۵ بار نوشته برنده نمیشه خواهشنا دلیلشو بگید داخل سایت

 • حافظ کمانی

  خدا کنه اینبار به اسم من در بیاد خدایا خودت کمک کن با تشکر ازایرانخودرو

 • فری. شاه

  سلام به همگی چرا این طرح گواهینامه اصلا شانس ندارند من شاید ۸بار ثبت نام کردم ولی خبری نیست شانس ندارم ولی امیدبه خدا دارم انشاع الله اسمم در میاد به امید خدا

 • ناشناس

  سلام من بالای ۵۰ بار نوشتم از ایران خودرو هنوز به اسم من در نیامده

  • فرشاد

   دقیقا ۵۳ بار ثبت نام شدم میخوام ایران خودرو رو شکست بدم،😄

  • دوست

   باسلام
   من ازاون زمانی که ایران خودرو فروش فوق العاده راارائه کرده درهمه قرعه‌کشی هاش ثبت نام کردم متأسّفانه هنوزبه اسمم درنیامده،بعضی خانواده ها۲تا۲تادرمیادولی برای ماهیچ که اصلا خودروهم نداریم

 • ا،ط

  23670 همه این شماره ها رو که آخر کد قرعه کشی میاد رو برنده کن ایران‌خودرو جان …

 • دوست

  باسلام
  من ازاون زمانی که ایران خودرو فروش فوق العاده راارائه کرده درهمه قرعه‌کشی هاش ثبت نام کردم متأسّفانه هنوزبه اسمم درنیامده،بعضی خانواده ها۲تا۲تادرمیادولی برای ماهیچ که اصلا خودروهم نداریم