خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۴۱۱۴

یک پیش‌بینی از مشارکت در انتخابات ریاست‌جمهوری؛ ۷۰ درصد!

یک پیش‌بینی از مشارکت در انتخابات ریاست‌جمهوری؛ 70 درصد!

معاون وزیر کشور: طبق آخرین نظرسنجی‌های وزارت ارشاد میزان مشارکت در انتخابات بالای ۷۰ درصد خواهد بود.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس کمیته ستاد امنیت انتخابات کشور بیان اینکه در زمینه برگزاری انتخابات هیچ مشکل امنیتی نداریم و نخواهیم داشت، گفت: انشاءالله براساس نظرسنجی‌هایی که صورت می‌گیرد، شاهد یک انتخابات رقابتی و پرشور باشیم.

سید مجید میراحمدی رئیس کمیته ستاد امنیت انتخابات کشور روز پنجشنبه در حاشیه اولین روز ثبت‌نام از نامزدهای چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع خبرنگاران گفت:به میزانی که آمادگی زیرساختی در کشور فراهم شده است، امکان برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک فراهم شده است.

وی با بیان اینکه در زمینه برگزاری انتخابات هیچ مشکل امنیتی نداریم و نخواهیم داشت، افزود: انشاءالله براساس نظرسنجی هایی که صورت می گیرد شاهد یک انتخابات رقابتی و پرشور باشیم.

رئیس کمیته ستاد امنیت انتخابات کشور در پاسخ به سوالی درباره روند آماده سازی برگزاری انتخابات در خارج از کشور تصریح کرد: این موضوع در حوزه ستاد برگزاری انتخابات است که با کمک وزارت خارجه این روند شروع شده است.

میراحمدی با بیان اینکه طبق آخرین نظرسنجی ها میزان مشارکت در انتخابات بالای ۷۰ درصد خواهد بود، گفت: این نظرسنجی از طریق وزارت ارشاد به ما ارائه شده و سه روز پیش به ما اعلام شده است.

منبع : انتخاب

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.