فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۱۳۶۵۰۴

اتاق اصناف اعلام کرد

برخورد با واحدهای صنفی که حرمت ماه رمضان را حفظ نکنند

برخورد با واحدهای صنفی که حرمت ماه رمضان را حفظ نکنند

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی گفت: اتاق اصناف با همکاری پلیس نظارت بر اماکن عمومی با واحدهای صنفی که حرمت ماه رمضان را حفظ نکنند، برخورد می‌کند.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران، جمشید زند در ارتباط با وضعیت بازار در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته واحدهای پذیرایی و خدماتی که در کمربندی شهر و واحدهایی که در کنار مراکز درمانی هستند، حق ارائه خدمات به مسافران را دارند و با سایر واحدهایی که در غیر از این مکان‌ها در طول روز ارائه خدمات داشته باشند، برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین واحدهایی که از اذان مغرب تا اذان صبح آماده ارائه خدمات و پذیرایی از شهروندان هستند، ملزم به رعایت توصیه‌های پلیس نظارت بر اماکن عمومی و مواردی که از طریق واحدهای صنفی به آنان ابلاغ شده، هستند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی از شهروندان خواسته موارد مشکوک، نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود را از طریق سامانه 3820 اتاق اصناف ارائه دهند.

زند با اشاره به اینکه کمبودی در اقلام و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان در استان مرکزی نداریم، افزود: اقلام و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم با قیمت مناسب عرضه شود. در حال حاضر انواع برنج ایرانی و خارجی، شکر و… با قیمت‌های مصوب در سطح فروشگاه‌ها و تعاونی‌ها عرضه می‌شود.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.