کد مطلب: ۷۳۹۶۳۷

آزاد راه تهران شمال به پایان رسید؟

آزاد راه تهران شمال به پایان رسید؟

آقای خیراللّه خادمی گفت: قطعه دوم آزاد راه تهران _شمال و شیراز_ اصفهان و گلوگاه باقی مانده منجیل به رودبار آزاد راه تبریز به سمت مرندو آزاد راه مراغه به سمت هشترود در حال اجراست و به زودی به بهره برداری می رسد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، به گفته مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور، ۸۵ درصد از قطعه دوم آزاد راه تهران _شمال پل و تونل است که ابتدای امسال بخش زیرسازی، روسازی و ساخت قطعات به اتمام می رسد.اما برای تامین ایمنی این پروژه نیاز زمان دارد که امیدوار هستیم تا پایان بهار به اتمام برسد.

وی گفت: راه آهن رشت _ کاسپین در ۶ ماه ابتدای سال ۱۴۰۲ به بهره برداری می‌رسد.

آزادراه تهران شمال

پیشتر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به پیگیری‌های مستمر مدیریت ارشد اجرایی مازندران، از بهره‌برداری پروژه عظیم آزادراه تهران-شمال تا پایان امسال خبر داد.

روح الله سلگی در جمع تلاشگران سمن‌های جهادی مازندران اظهار کرد: رویکرد دولت سیزدهم مبتنی بر شناخت و حل چالش‌های اساسی توسعه مازندران است.

سلگی با اشاره به عملکرد یکسال اخیر مدیریت ارشد اجرایی مازندران اظهار کرد: مسیریابی و رشد سرمایه گذاری اقتصادی و رفع گره های کور طرح‌های عمرانی در یکسال گذشته مبین توفیقات استاندار مازندران است.

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در مازندران خاطرنشان کرد: با تلاش و پیگیری استاندار مازندران بندر امیرآباد به عنوان دروازه تجاری کشور برای برقراری ارتباط با اوراسیا شناخته شد.

وی تحقق ۵۵ درصدی برنامه اشتغال‌زایی دولت در سال‌ جاری را از دیگر توفیقات مدیریت ارشد اجرایی استان برشمرد و افزود: طرح‌های تحولی مازندران در بستر توسعه متوقف نخواهد شد.

سلگی، مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح های توسعه استان را از دستاوردهای مدیریتی تیم اجرایی دولت سیزدهم دانست و افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته بخش خصوصی وارد چرخه اجرای طرح های عمرانی استان شده است.

وی لزوم فعال شدن گروه‌های جهادی در عرصه‌های فرهنگی و اقتصادی را یادآور شد و افزود: گروه‌های جهادی در اجرای طرح‌های عمرانی نظیر آبرسانی در مناطق روستایی حضور خواهند یافت.

این مسئول اجرایی با اشاره به موقعیت برتر مازندران در کریدور سیاسی و اقتصادی کشور افزود: با پیگیری استاندار مازندران پروژه عظیم آزادراه تهران- شمال تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

معاون استاندار مارندران با تاکید بر ثبات و آرامش حاکم بر فضای سیاسی استان تصریح کرد: با اجرای برنامه تحولی دولت سیزدهم در مازندران تراز امنیت در سطح استان ارتقا یافت.

وی با اشاره به رشدیافتگی خدمات علمی و فرهنگی در استان افزود: دانشگاه‌های مازندران به عنوان مرجع تولید علم و فناوری در سطح ملی جایگاه واقعی خود را یافته‌اند.

سلگی گفت: به دستور استاندار مازندران با رفع موانع بروکراسی برای سرمایه‌گذاری، این استان در آستانه جهش خیره کننده در عرصه اقتصادی قرار گرفته است.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر