کد مطلب: ۸۷۲۰۵۱

ممنوعیت فروش بلیت چارتری هواپیما لغو می‌شود؟

ممنوعیت فروش بلیت چارتری هواپیما لغو می‌شود؟

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ممنوعیت فروش بلیت چارتری هواپیما همچنان ادامه دارد و لغو نشده است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، محمد محمدی‌بخش گفت: همچنان ممنوعیت فروش بلیت چارتری هواپیما برای تمامی مسیرهای داخلی پابرجاست و پیش از این اعلام کرده بودیم که بعد از اتمام تابستان، درخواست مراکزی که قصد فروش بلیت به صورت چارتری دارند را بررسی خواهیم کرد.

ممنوعیت فروش بلیت چارتری هواپیما در کیش لغو می‌شود؟

به گفته رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، برخی از مراکز از جمله منطقه آزاد کیش درخواست لغو ممنوعیت فروش بلیت چارتری را داده که ما اعلام کردیم درخواست خود را در شهرها و مسیرهایی که می‌خواهند ارائه کنند تا در کمیسیون مربوطه بررسی شود و در صورت تایید اعلام خواهد شد.

او می‌گوید: به هیچ عنوان ممنوعیت فروش بلیت چارتری هواپیما لغو نشده و یا برنامه‌ای برای لغو آن نداریم چراکه با اجرای این طرح شاهد کاهش حذف سوداگران و دلالان از بازار فروش بلیت هواپیما در کشور بوده‌ایم.

محمدی بخش بیان کرد: بخش عمده‌ای از تخلفات در حوزه فروش بلیت به دلیل سایت‌های توزیع کننده بود که در حال حاضر با اجرای این طرح آرامش در این بازار حاکم شده است.

گفتنی است پیش از این هم وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده بود با نظارت و بررسی‌های دقیق در حوزه فروش بلیت به ویژه بلیت هواپیما شاهد آن بودیم که آرامش در بازار فروش بلیت‌ها برقرار شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر