خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۸۹۰۹۴۶

اعلام زمان و شرایط فروش لاماری ایما ویژه آذرماه ۱۴۰۲

اعلام زمان و شرایط فروش لاماری ایما ویژه آذرماه 1402

شرکت آرین موتور به رسم ماه‌های گذشته، شرایط فروش لاماری ایما را در آذرماه 1402 نیز اعلام کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت آرین موتور به رسم ماه‌های گذشته، شرایط فروش لاماری ایما را در آذرماه 1402 اعلام کرد. در این شرایط، خودرو لاماری ایما با قیمت قطعی یک میلیارد و 431 میلیون تومان به متقاضیان ارائه شده است. خودروها پس از پرداخت نقدی، طی 90 روز کاری به مشتریان تحویل داده خواهند شد.

بخشنامه فروش لاماری ایما ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه است که در مرحله اول برگزاری این سامانه، خواهان خرید این خودرو بودند. بخشنامه فروش آرین موتور از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه، اول آذرماه برقرار می‌شود و تا پایان روز سه‌شنبه، هفتم آذرماه 1402، در اختیار متقاضیان قرار دارد.

شرایط فروش لاماری ایما در آذرماه 1402:

شرایط فروش لاماری ایما در آذرماه

اگر جدول شرایط فروش لاماری ایما در آذرماه را با بخشنامه فروش ماه قبل مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که تغییری در این بین رخ نداده است. تنها تغییر ایجادشده به زمان واریز وجه و تحویل خودرو مربوط می‌شود. به عبارت دیگر، اگر این خودرو را در آبان‌ماه 1402 خریداری می‌کردید، تاریخ تحویل خودروی شما حدود 20 روز زودتر از خرید در آذرماه بود.

درحال‌حاضر قیمت لاماری ایما در بازار آزاد حدود یک میلیارد و 600 میلیون تومان است. فونیکس تیگو 7 پرو از مدیران خودرو رقیب اصلی این خودرو محسوب می‌شود. قیمت هر دو خودرو در کارخانه و بازار مشابه است، بااین‌حال ذات خودروهای یادشده با یکدیگر تفاوت دارد. تیگو 7 پرو یک کراس‌اوور خانوادگی با روحیه منطقی و معتدل به‌حساب می‌آید، درحالی‌که لاماری ایما کراس‌اووری اسپرت است. فونیکس FX و کی‌ام‌سی K7‌ نیز دو رقیب دیگر برای لاماری ایما در بازار ایران هستند.

 

منبع : دیجیاتو

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.