حجم ویدیو: ۴۶.۰۱M مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۲:۵۷ دانلود ویدیو

در زمان خرید سکه به چه نکاتی توجه کنیم؟

نکات امنیتی خرید سکه (بخش دوم)

سکه طلا، یکی از مقاصد اصلی سرمایه‌گذاری در میان عموم مردم است. اما آیا همه خریداران بر خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فرد سکه‌ها مسلط هستند؟ آیا عموم مردم نکات امنیتی برای خرید سکه را می‌دانند؟ روزبه صلاحی، کارشناس سکه در این ویدئو نکات امنیتی خرید سکه را توضیح داده است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، انواع سکه طلا معمولا بسته به اندازه و قیمت آنها، مقصد سرمایه‌های کوچک و بزرگ در دست مردم هستند تا از آنها در برابر تورم و کاهش ارزش پول، حفاظت کنند. با این حال، هر بار بازار طلا و سکه داغ و متقاضی زیاد می‌شود، تعداد سکه‌های تقلبی هم در بازار افزایش پیدا می‌کند.

اما انواع سکه چه خصوصیاتی دارند و باید دارای چه ویژگی‌هایی باشند؟ اینها سوالاتی است که مخاطبان تجارت‌نیوز همواره در کامنت‌ها مطرح کرده و خواستار پاسخ به آن بوده‌اند. به ویژه اینکه طی یک سال گذشته انواع قطعات تقلبی هم به بازار سکه راه پیدا کرده و بسیاری از افراد را متضرر کرده است. از همین رو، تجارت‌نیوز برای پاسخ به این سوالات، یک سلسله ویدئوی آموزشی تدارک دیده که در آن روزبه صلاحی کارشناس رسمی سکه طلا، نکات مهم امنیتی را برای خریداران توضیح می‌دهد.

این، سومین بخش از ویدئوهای آموزشی برای خرید سکه است که به معرفی تفاوت‌های سکه تقلبی و اصل می‌پردازد. 

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

فراتر از خبر

سردبیر تجارت نیوز پیشنهاد می‌کند