خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۳۸۷۹

آغاز ساخت ۴ میلیون واحد نهضت ملی مسکن

آغاز ساخت 4 میلیون واحد نهضت ملی مسکن

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی از آغاز ساخت چهار میلیون واحد نهضت ملی مسکن تا مرداد سال آینده خبر داد و افزود: تا این زمان، از این تعداد دو میلیون واحد تحویل متقاضیان می شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمدعلی زهره ای، امروز (۹ خرداد) در حاشیه دیدار با استاندار کرمانشاه، با اشاره به روند خوب ساخت و سازهای طرح نهضت ملی مسکن گفت: در حال حاضر کار ساخت ۲.۶ میلیون واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در سطح کشور آغاز شده است.

وی با بیان اینکه این پروژه ها پیشرفت های متعددی دارند، گفت: برخی واحدها آماده تحویل است و برخی تازه شروع به کار کرده اند. بطور مثال تا دو ماه دیگر ۷۰ هزار واحد در استان قم تحویل متقاضیان می شود.

زهره ای با اشاره به تعهد دولت سیزدهم مبنی بر ساخت چهار میلیون واحد مسکونی، گفت: به یاری خداوند تا مرداد سال آینده کار ساخت چهار میلیون واحد آغاز شده و ما به تعهد خود در این زمینه عمل می کنیم.

اقتصادنیوز: رئیس جمهور گفت: بانک‌ها روند ارائه تسهیلات مسکن ملی را تسریع کنند تا شرکت‌های تعاونی هم بتوانند ساخت واحدهای مسکونی را با سرعت بیشتری دنبال کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی افزود: در حال حاضر برای شروع ساخت مابقی واحدها در برخی استان ها با کمبود زمین مواجه بوده و پیگیر رفع آن هستیم، اما به یاری خداوند تا پایان مرداد سال آینده به تعهدات خود در این زمینه عمل می کنیم.

وی افزود: تا مرداد سال آینده حدود دو میلیون واحد از مجموع چهار میلیون واحد طرح نهضت ملی مسکن به متقاضیان تحویل می شود.

منبع : ایسنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.