آیا ابزارهای تبلیغاتی خاص را می‌شناسید؟

تاچه میزان به تبلیغات کسب‌وکار خود اهمیت می‌دهید؟

تاچه میزان به تبلیغات کسب‌وکار خود اهمیت می‌دهید؟

در اکثر معابر عمومی کلان‌شهرها استفاده از بیلبورد، استرابورد و تابلوهای تبلیغاتی متداول گشته است. تابلوهای تبلیغاتی که گاها منابع نوری از پشت تصویر به طرح نور می‌تاباند را لایت‌باکس شهری می‌گویند که متناسب با طرح ارائه شده توسط مشتریان و یا طرح پیشنهادی سازنده قابلیت اجرا را دارد.

سال‌هاست در معابر عمومی با تجهیزات تبلیغات بصری از جمله بیلبورد، استرابورد و حتی بنرهای تبلیغاتی که در سطح شهرها اجرا شده است چشمانمان آشنا شده است.

لایت‌باکس‌ها تابلوهای جذاب تبلیغاتی هستند که بستر بسیار عالی برای تبلیغات بصری به شمار می‌آیند. این تابلوها در جانمایی‌های متفاوت کاربردها و قابلیت‌های ویژه‌ای دارند. lightboxها، قاب‌های نورانی هستند که با متریال گوناگون از قبیل آلومینیوم، چوب، pvc ،smd، مهتابی، پلکسی گلاس و … ساخته می‌شوند.

لایت‌باکس‌های تهران لایت باکس در چند تنوع مختلف ازجمله:

 • فریم لس
 • کریستالی
 • مگنت
 • اسنپ فریم
 • شهری
 • اسکرول
 • دکوراتیو
 • سفارشی

قابلیت نصب و اجرا به صورت اشکال متفاوت را دارا می‌باشند و انواعی از قبیل: لایت‌باکس دیواری، لایت‌باکس چرخشی، لایت‌باکس استند (پایه‌دار)، لایت‌باکس سقفی، لایت‌باکس صنعتی، لایت‌باکس آویز، لایت‌باکس نازک (با ضخامت بسیار کم) و …را شامل می‌شوند. از جمله کاربردهای لایت‌باکس‌ها می‌توان به استفاده در مجتمع‌های تجاری، فروشگاه‌ها، نمایشگاه‌های عرضه محصول، سالن‌های زیبایی، مترو، فرودگاه، رستوران و کافی‌شاپ‌ها و … اشاره کرد.

لایت‌باکس فریم لس

لایت‌باکس فریم لس آلومینیومی، به آن دسته لایت‌باکس‌هایی گفته می‌شود که از نمای روبرو شما هیچ‌گونه قاب و چهارچوب و زواری را چه از جنس آلومینیوم و چه از جنس ورق‌های آهن مشاهده نمی‌کنید.

لایت‌باکس کریستالی.

در لایت باکس کریستال بر خلاف لایت‌باکس معمولی، برای تبلیغات و نمایش تصویر می‌توان بر روی متریال بک لایت طرحی چاپ کرد. این نوع لایت‌باکس از دو لایه پلکسی گلاس به ضخامت  ۸  و ۲ میلی‌متر ساخته شده و ما بین این دو لایه از چاپ بک‌لیت استفاده می‌شود.

لایت‌باکس مگنت

مجموعه‌هایی که تغییر و تعویض تصویر تبلیغاتی خود را در بازه زمانی کوتاه انجام می‌دهند گزینه استفاده از لایت‌باکس مگنت بهترین پیشنهاد خواهد بود. در این نوع لایت‌باکس امکان تعویض تصویر لایت‌باکس به سادگی میسر است.

لایت‌باکس اسنپ فریم

هدف از ساخت لایت‌باکس اسنپ فریم دستیابی به حداقل ضخامت می‌باشد. ضخامت فریم در لایت‌باکس‌های فریم لس کمتر از ۳ سانتی‌متر است. این لایت‌باکس‌ها در دکوراسیون داخلی به‌عنوان پنجره‌های مجازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لایت‌باکس شهری (معابر عمومی)

در اکثر معابر عمومی کلان‌شهرها استفاده از بیلبورد، استرابورد و تابلوهای تبلیغاتی متداول گشته است. تابلوهای تبلیغاتی که گاها منابع نوری از پشت تصویر به طرح نور می‌تاباند را لایت‌باکس شهری می‌گویند که متناسب با طرح ارائه شده توسط مشتریان و یا طرح پیشنهادی سازنده قابلیت اجرا را دارد.

میادین اصلی و فرعی، معابر عمومی پرتردد، بلوارها، خیابان‌های اصلی و فرعی فضاهای مناسبی به جهت نصب لایت‌باکس معابر عمومی می‌باشند.

این نوع لایت‌باکس‌ها در ابعاد استاندارد 120*180 سانتی متری ساخته و یا متناسب با سفارش مشتری با ابعاد دلخواه ساخته می‌شود.

جهت آشنایی با مشخصات دقیق‌تر این محصول به وب‌سایت تهران لایت باکس مراجعه فرمایید.

اسکرول لایت باکس (لایت باکس چرخشی)

مدت زمانی است در معابر عمومی کلان‌شهرها و یا حتی فضاهای مشترک مراکز تجاری تابلوهای تبلیغاتی را مشاهده می‌کنیم که طرح قابل رویت آنها طی بازه زمانی مشخصی به‌صورت اتوماتیک تغییر می‌کند.

این تابلوهای تبلیغاتی مدرن معروف هستند به اسکرول لایت‌باکس.

تابلوهای اسکرول لایت‌باکس با درجه حفاظتی مختلف و همچنین طرح و سایز مدنظر مشتریان تولید و ارائه می‌شود.

دکوراتیو

در منازل مسکونی و مراکز اداری تابلوهایی می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد که طرح‌هایی همچون مناظر، طبیعت، حیوانات و یا اشکال انتزاعی داشته باشد. این نوع لایت‌باکس‌ها در تنوع طرح، رنگ و سایز قابلیت اجرا را دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و نمونه‌های اجرا شده به وب‌سایت تهران لایت‌باکس مراجعه فرمایید.

سفارشی

لایت‌باکس‌های سفارشی بدون محدودیت در رنگ، طرح، سایز در مجموعه تولیدی تهران لایت‌باکس قابلیت اجرا و ساخت را دارند. جهت ثبت سفارش و اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید به وب‌سایت تهران لایت‌باکس مراجعه نموده و با ما در ارتباط باشید.

تابلوهای راهنما (sign)

در طراحی داخلی و خارجی ساختمان‌ها، تابلوها و نشانه‌های راهنمایی طراحی می‌شود که برای اطلاع‌رسانی در اماکن عمومی نصب می‌گردد که کاربردهای متفاوتی دارد که بنا به محل استقرار آن، طیف وسیعی از فعالیت‌های انسانی و نشانه‌های طراحی داخلی را به نمایش می‌گذارد. هر تابلو پیامی دارد که می‌تواند با یک طراحی درست و استاندارد به شکل صحیح پیام را انتقال دهد.

 • تابلوهای راهنمای سقفی چیست؟

فضاهای پر رفت و آمد مثل فروشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، ترمینال‌ها، فرودگاه‌ها و اماکنی از این دست به دلیل وسعت فضا نیاز به دیده شدن از زوایا و فواصل مختلف را دارند. این مشکل با تعبیه کردن تابلوهای آویز سقفی hanging sing حل شده است .این تابلوها جدا از صرفه‌جویی در وقت، باعث هدایت ترافیک عبور و مرور مراجعین می‌گردد.

هر تابلو پیامی دارد که می‌تواند با یک طراحی درست و استاندارد به شکل صحیح پیام را انتقال دهد.

 • تابلوهای راهنمای دیواری (wall sign)

در طراحی داخلی و خارجی ساختمان‌ها، تابلوها و نشانه‌های راهنمایی طراحی می‌شود که برای اطلاع‌رسانی در اماکن عمومی نصب می‌گردد که کاربردهای متفاوتی دارد و بنا به محل استقرار آن، طیف وسیعی از فعالیت‌های انسانی و نشانه‌های طراحی داخلی را به نمایش می‌گذارد.

 • استندهای راهنما (way finding)

استندهای راهنما از جمله ادوات راهنمایی بسیار رایج می‌باشد که در انواع اماکن عمومی برای اطلاع‌رسانی طبقات، مسیریابی و نمایش محصول به همراه عرضه اطلاعات از آن استفاده می‌شود. به دلیل واقع شدن استند روی سطح زمین، مکان یابی محل استقرار استند و متریال و طراحی آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر و خرید هر کدام از محصولات شرکت ایمن موج می‌توانند با شماره‌های تماس بگیرند.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند