تجمیع قبوض تلفن همراه و ثابت در تهران/ ارسال قبض و ریز مکالمه با ایمیل؛ به زودی

مدیرعامل همراه اول از هماهنگی این شرکت با مخابرات استان تهران برای تجمیع قبوض تلفن همراه و ثابت خبر داد و گفت: پس از مرتفع شدن نیازهای سیستمی این کار عملیاتی می‌شود؛ طرح ارسال قبض و ریزمکالمه با ایمیل نیز در دست بررسی است. وحید صدوقی، با اشاره به هماهنگی همراه اول و شرکت مخابرات

مدیرعامل همراه اول از هماهنگی این شرکت با مخابرات استان تهران برای تجمیع قبوض تلفن همراه و ثابت خبر داد و گفت: پس از مرتفع شدن نیازهای سیستمی این کار عملیاتی می‌شود؛ طرح ارسال قبض و ریزمکالمه با ایمیل نیز در دست بررسی است.

وحید صدوقی، با اشاره به هماهنگی همراه اول و شرکت مخابرات استان تهران برای تجمیع قبوض تلفن همراه و ثابت، اظهار داشت: این کار از نظر هزینه چاپ و توزیع قبوض به نفع شرکت است و تاثیرات زیست محیطی مثبتی دارد.
 
مدیرعامل همراه اول گفت: البته مراحل اجرای این طرح این کار دارای پیچیدگی‌هایی است؛ از جمله اینکه برخلاف قبض تلفن ثابت که تقریبا ثابت و همواره دارای یک آدرس پستی است؛ اما قبض موبایل جابه‌جایی بیشتری دارد.
 
وی ادامه داد: از این رو نیاز به طراحی سیستمی است که بتواند این اطلاعات  در مواقع نیاز به سرعت تفکیک و به روز کند.
 
صدوقی تصریح کرد: علاوه بر این در حال بررسی راه‌های بیشتری برای رساندن قبوض به دست مردم هستیم که سرویس ایمیل یکی از این روش‌ها است.
 
مدیرعامل همراه اول افزود: به این ترتیب اطلاعات قبوض و ریزمکالمات برای مشترکان ایمیل می‌شود.
 
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند