موضوعات داغ:

وضعیت باتری خودرو خود را به صورت رایگان تست کنید!

وضعیت باتری خودرو خود را به صورت رایگان تست کنید!

استارت‌آپ الوباتری، خدمات تخصصی در زمینه باتری خودرو را ارائه کرده که می‌توانید در هفته پایانی آذرماه، به صورت رایگان باتری خودروی خود را بررسی کنید.

به گزارش تجارت‌نیوز، با استفاده از طرح جدیدی که استارت‌آپ الوباتری ارائه کرده است شما می‌توانید در هفته پایانی آذرماه، به صورت رایگان نسبت به بررسی فنی باتری خودروی خود اقدام کنید.

همچنین درصورتی که باتری خودرو شما به اواخر عمر خودش نزدیک شده باشد، می‌توانید درصورت تمایل با یک تخفیف ویژه نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

همانطور که می‌دانید طی سال‌های اخیر استارت‌آپ‌ها، شکل جدیدی از خدمات را در جامعه ارائه می‌دهند که بر اساس آن مردم می‌توانند بالاترین کیفیت خدمات تخصصی را با کمترین زحمت در محل مورد نظر خود دریافت کنند.

بنابراین با استفاده از این نوع خدمات در وقت و هزینه‌های شما صرفه‌جویی شده و می‌توانید برنامه‌ریزی بهتری برای برنامه‌های روزانه خود داشته باشید.

یکی از معضلاتی که تاکنون در زمینه فروش و خدمات حوزه باتری خودرو وجود داشته است، تقلب‌هایی است که در هنگام فروش و خدمات پس از فروش باتری خودرو اتفاق افتاده است! همچنین عدم امکان پیگیری گارانتی و اصالت خدمات و قطعات دریافتی از فروشگاه‌های باتری در بسیاری از موارد برای مردم دردسر ساز شده است!

به همین دلیل استفاده از خدمات آنلاین یک مجموعه معتبر می‌تواند اینگونه مشکلات را برطرف کند.

فروش آنلاین باتری ماشین

الوباتری یکی از معتبرترین ارائه دهندگان خدمات تخصصی برق و باتری در ایران می باشد که با نگاه آنلاین‌سازی خدمات مرتبط با برق و باتری خودرو ایجاد شده است.

با این سیستم جدید شما از دو مزیت ویژه برخوردار خواهید شد. اولا می‌توانید در هنگامی که خودروی شما مشکل برقی داشته و روشن نمی‌شود، به صورت رایگان از خدمات امداد باتری خودروالوباتری” بهره‌مند شوید و دوما برای دریافت این خدمات نیاز به مراجعه به تعمیرگاه‌ها یا فروشگاه‌های باتری‌سازی نخواهید داشت.

تمامی این خدمات آنلاین می تواند در کمتر از 2 دقیقه و با مراجعه به وبسایت الوباتری یا تماس با شماره تلفن سراسری 1796 انجام پذیرد.

هدیه ویژه هفته آخر پاییز و شب یلدا

الوباتری به مناسبت هفته آخر پاییز و شب یلدا، خدمات ویژه ای را بصورت رایگان ارائه می‌کند.

طبق این طرح الوباتری سلامت باتری خودروی شما را به صورت رایگان بررسی کرده و در صورتی که مشکلی داشته باشد، آن را با تخفیف ویژه تعویض می‌کند.

در این طرح، تخفیف ۱۵ تا 50 هزار تومانی به ازای هر باتری پیش‌بینی شده است و می تواند یک فرصت خوب برای مشتریان تلقی شود.

جهت دریافت این خدمت، می‌توانید به وبسایت الوباتری به نشانی Alobatri.ir مراجعه کرده و یا همین الان با شماره تلفن 1796 تماس بگیرید تا کارشناسان این شرکت پس از دریافت آدرس و مشخصات شما، نسبت به اعزام کارشناس به محل شما اقدام کنند.

منبع : ویرلن

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند