تغییر ساعت محدودیت کرونا

تغییر ساعت محدودیت کرونا

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بر اساس آخرین مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا با توجه به تغییر ساعتی که از اول فروردین ایجاد شد، از شنبه شب شروع محدودیت تردد‌های شبانه از ساعت ۲۱ به ساعت ۲۲ تغییر خواهد کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، تیمور حسینی گفت: این محدودیت شامل همه شهر‌های آبی، زرد، نارنجی و قرمز در سطح کشور می‌شود و شروع محدودیت‌های از ساعت ۱۰ شب و خاتمه آن ساعت ۳ بامداد خواهد بود.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بعد از ابلاغ رسمی به پلیس در مبادی ورودی و خروجی اطراف تهران محدودیت تردد کرونایی اعمال می‌شود.

حسینی افزود: با توجه به شرایط ویژه‌ای که تهران و کرج دارند این دو شهر مثل قبل یکپارچه در نظر گرفته شده‌اند؛ بنابراین تردد بین تهران و کرج مانعی ندارد و از آنجایی که تهران همیشه بیشترین سفر را به نقاط مختلف به ویژه نقاط شمالی و استان‌های شمالی دارد، پیش‌بینی می‌شود در روز‌های آینده شاهد کاهش تردد‌ها باشیم.

او گفت: با توجه به محدودیت‌های ابلاغ شده منتظر هستیم مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به صورت مکتوب و رسمی به پلیس ابلاغ شود تا ما پس از وصول مصوبه برای اجرای محدودیت‌ها اقدام کنیم.

جانشین پلیس راهور ناجا افزود: در حال حاضر تعداد شهر‌های قرمز بر اساس مصوبه ابلاغی ۲۸ و تعداد شهر‌های نارنجی ۵۱ شهر است و بنا بر مصوبه ستاد ملی کرونا سفر به شهر‌های قرمز و نارنجی و سفر از این شهر‌ها ممنوع است؛ البته شهر‌هایی که به تازگی تغییر رنگ داده و وارد فهرست شهر‌های قرمز و نارنجی شده‌اند و افراد غیر بومی که به آن شهر‌ها سفر کرده‌اند و اکنون در آن شهر‌ها حضور دارند، ۷۲ ساعت فرصت دارند به شهر‌های خود برگردند.

او تاکید کرد: به طور دقیق محدودیت‌های ورود به شهر‌های قرمز و نارنجی و سفر از آن‌ها اعمال خواهد شد و سرپیچی از آن‌ها ها هم مشمول جریمه می‌شود.

حسینی افزود: افراد متخلف در شهر‌های قرمز یک میلیون تومان و شهر‌های نارنجی هم ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

منبع: شبکه خبر

آخرین اخبار اقتصادی را از کانال تلگرام تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند