کد خبر: 163159

تور تخصصی نمایشگاه هوایی تهران برگزار می‌شود

برنامه بازدید از نمایشگاه هوایی تهران با هدف آشنایی با دستاوردهای علمی کشور برگزار می‌شود.

تور تخصصی نمایشگاه هوایی تهران برگزار می‌شود
سرویس کسب‌وکار -

در راستای برگزاری برنامه‌های بازدید تخصصی از مراکز و دستگاه‌های پیشرو در زمینه‌های تحقیقاتی و صنعتی، بنیاد نخبگان استان تهران برنامه تور تخصصی نمایشگاه هوایی تهران را برگزار می‌کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، بازدید از بخش‌های بیرونی و داخلی هواپیمای فوکر Fokker28 و سایر هواپیماها، بازدید ویژه از کابین خلبان و آشنایی با نحوه کنترل هواپیما، آشنایی تخصصی با سیستم‌های پرواز اصلی، همراهی تور لیدر متخصص (مدیر پروژه‌های ملی هوافضا در کشور) در هنگام بازدید از بخش‌های مختلف هواپیما، بازدید تخصصی از موزه هوایی با توضیحات ویژه سیمولاتور هلی‌کوپتر، بالن هوایی، موتور جنگنده F4 و طرح چالش‌های موجود در رشته هوافضا و معرفی حوزه‌های مربوط برای کارآفرینی و همکاری در صنعت از مهم‌ترین محورهای این تور تخصصی است.

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، تور تخصصی نمایشگاه هوایی تهران، بیستم مهر ماه برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه بازدیدهای فرهنگی بنیاد ملی نخبگان به نشانی bazdid.bmn.ir برای حضور در این برنامه فرهنگی ثبت‌نام کنند.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.