موضوعات داغ:
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران خبر داد:

توزیع ۲۴ تن گوشت گرم وارداتی با کد ملی!

توزیع ۲۴ تن گوشت گرم وارداتی با کد ملی!

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری با اشاره به توزیع ۲۴ تن گوشت گوسفندی گرم وارداتی با کدملی گفت: مردم تخلفات را به سامانه ۱۳۷ و ۱۸۸۸ اطلاع دهند.

به گزارش تجارت‌نیوز، شهروندان خواستار رسیدگی به موضوع توزیع گوشت گوسفند گرم وارداتی شدند. هموطنان عنوان کردند: مدتی است دولت نسبت به واردات لاشه گوسفند گرم اقدام و در میادین تره بار شهرداری به غرفه های قصابی به قیمت هرکیلو ۳۸ هزارتومان توزیع می کند. متاسفانه به دلیل عدم نظارت مسئولین ذیربط ، قصابان از عدم آگاهی مردم نسبت به این امر سواستفاده کرده و برچسب‌های روی لاشه را کنده و به قیمت گوشت گوسفندی داخلی به مردم می فروشند. با بررسی موضوع از اقوام و دوستان متوجه شدم این موضوع در عموم بازارهای تره بار شهرداری در سطح کشور اتفاق می افتد.

سعید راد مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران گفت: سهمیه میادین میوه و تره‌بار از گوشت گرم وارداتی روزانه ۱۲ تن لاشه و ۱۲ تن گوشت بشقابی است.

وی ادامه داد: اما این ۱۲ تن بشقابی را در بیشتر موارد به ما نمی‌دهند و دلیل آن را هم نبود گوشت عنوان می‌کنند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با بیان اینکه در میادین میوه و تره‌بار فروشندگان خودشان بهره‌بردار هستند، گفت: دو مباشر در پایانه آزادی در غرب و در پایان علی‌آباد در شرق این گوشت را توزیع می‌کنند.

راد در ادامه افزود: میادین میوه و تره‌بار در توزیع گوشت ذینفع نیستند و نمی‌توانند قیمت‌ها را دستکاری کنند چرا که قیمت‌ها مصوب است و کاملاً مشخص است.

وی تاکید کرد: اگر شهروندان تخلفی را در میادین میوه و تره‌بار دیدند سریعاً به رئیس میدان مراجعه کرده و موضوع را خبر دهند و یا اینکه با ۱۳۷ یا ۱۸۸۸ تماس بگیرند.

راد با تأکید بر این موضوع که قیمت گوشت گرم گوسفندی معلوم است، گفت: ورودی و خروجی گوشت ما مشخص است و ما بر اساس کارت ملی و سهمیه مشخص گوشت گرم را توزیع می‌کنیم تا به دست مصرف‌کننده نهایی برسد.

منبع: فارس

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند