توضیحاتی در رابطه با کشف پیکر خلبان در حادثه سقوط هواپیمای آسمان

مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال‌احمر توضیحاتی را در رابطه با مسائل مطرح شده پیرامون کشف پیکر خلبان و کمک خلبان حادثه سقوط هواپیمای آسمان مطرح کرد.

توضیحاتی در رابطه با کشف پیکر خلبان در حادثه سقوط هواپیمای آسمان

حسین درخشان گفت: بعد از سقوط هواپیمای آسمان، نیروهای هلال احمر در منطقه حاضر شده و برای یافتن پیکرهای جانباختگان این حادثه تلاش زیادی صورت گرفته است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: با توجه به دشواری منطقه، بخشی از پیکرها از زیر برف خارج شده اما نیروهای امدادی هنوز موفق نشده‌اند به تمام پیکرها دست پیدا کنند.

مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال‌احمر در خصوص مسائل مطرح شده پیرامون یافت شدن پیکر خلبان و کمک خلبان جانباخته حادثه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برخی بافت‌های انسانی کشف شده، نزدیک به دماغه هواپیما بوده است، پیش بینی شده که بافت‌های کشف شده متعلق به خلبان و کمک خلبان حادثه بوده است.

درخشان با تاکید بر اعلام کشف پیکر خلبان و کمک خلبان حادثه سقوط هواپیما در ارتفاعات دنا از سوی منابع غیر رسمی اظهار کرد: این موضوع از سوی منابع غیر رسمی اعلام شده و تا زمانی که پزشکی قانونی این موضوع را تایید نکند نمی‌توان ادعا کرد که بافت‌های انسانی کشف شده متعلق به خلبان و کمک خلبان حادثه بوده است.

 

منبع: میزان


این مطلب را به اشتراک بگذارید