آخرین مهلت ثبت‌نام جذب هیات علمی

آخرین مهلت ثبت‌نام جذب هیات علمی

مهلت ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم فردا به اتمام می‌رسد، متقاضیان تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۳۰ آبان برای ثبت نام فرصت دارند.

به گزارش تجارت‌نیوز، فراخوان جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم از روز دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰ آغاز شده و تا فردا یکشنبه ۳۰ آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وبسایت مرکز جذب اعضای هیأت علمی به آدرس https://applicant.markazjazb.ir با توجه به نیاز دانشگاه‌ها در رشته تخصصی خود نسبت به انتخاب سه مورد از محل تقاضا اقدام کنند.

مهلت این فراخوان در ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۳۰ آبان ماه به اتمام خواهد رسید و این مدت تمدید نخواهد شد. لذا متقاضیان باید در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت‌نام و انتخاب دانشگاه‌ها و مؤسسات مورد نظر خود اقدام کنند.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی، با شماره ۰۲۱۸۲۲۳۴۶۶۶ (مرکز پاسخگویی) تماس بگیرند.

بر اساس برنامه زمان بندی بیست و چهارمین و بیست و پنجمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی پیمانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور مربوط به فراخوان آبان ماه ۱۴۰۰ و اردیبهشت ماه ۱۴۰۱، اعلام نیاز دانشگاه‌ها برای جذب هیأت علمی در روزهای ۲۰ شهریور تا ۱۶ مهر ۱۴۰۰ انجام شد. فرایند ثبت‌نام متقاضیان برای جذب در دانشگاه‌ها از ۱۷ آبان ماه آغاز شده و تا ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ادامه دارد.

منبع: شبکه خبر 

مهم‌ترین اخبار حوزه اجتماعی و سیاسی را در صفحه جامعه تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند