شرکت سبزافزار آریا در نمایشگاه الکامپ 96 ارائه می‌دهد:

جدیدترین راهکارهای فناوری اطلاعات برای سازمان‌ها و کسب‌وکارها

جدیدترین راهکارهای فناوری اطلاعات برای سازمان‌ها و کسب‌وکارها

شرکت سبزافزار آریا در نمایشگاه الکامپ 96 آخرین دستاوردهای خود را در حوزه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات ارائه می‌کند. در کنار معرفی محصولات، کارگاه‌های تخصصی در محل غرفه این شرکت برگزار می‌شود.

شرکت سبزافزار آریا، ۱۵ سال پیش با هدف ایجاد بستری مناسب در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات تأسیس شد و امروز بیش از هزار سازمان و شرکت متفاوت از خدمات نرم‌افزاری این شرکت استفاده میکنند.

از همان آغاز، مأموریت این شرکت «ارتقاء کیفیت مدیریت سازمان‌ها با استفاده از فناوری اطلاعات» تعریف شد و با هدف ارتقاء جایگاه محصولات نرم‌افزاری داخلی و رقابت با محصولات مشابه خارجی، مسیر حرکت شرکت ادامه پیدا کرد.

پس از سال‌ها تجربه، امروز شرکت سبزافزار با تکیه بر دانش، مشتری مداری، غنی‌سازی و بهره‌گیری از آخرین فناوری‌های جهانی، کامل‌ترین همراه مشتریان به حساب می‌آید. پیاده‌سازی و ارائه نرم‌افزارهای یکپارچه و پیشرفته تجاری، در همکاری با شرکتهای داخلی و خارجی به مهمترین استراتژی شرکت تبدیل شده است.

از جمله محصولات شرکت سبزافزار می‌توان به «سامانه جامع مدیریت فروشگاه» اشاره کرد که به یک نرمافزار پایه در مدیریت فروشگاه‌های زنجیره‌ای، هایپرمارکت‌ها و اصناف در حوزه‌های مختلف مالی، بازرگانی، فروش، زنجیره تأمین، منابع انسانی و مشتریان تبدیل شده است.

از جمله افتخارات این شرکت می‌توان به توسعه «نرم‌افزار جامع نظام پیشنهادها» اشاره کرد، که برای اولین بار در ایران ابداع و تولید شده است. این نرم افزار فرآیند نظام پذیرش، بررسی و اجرای پیشنهادهای سازمانی را به صورت حرفه‌ای مکانیزه کرده و امکانات بسیاری را برای ارتقا فرهنگ مشارکت در سازمانها ارائه می‌دهد.

«نرم‌افزار مدیریت ارزیابی عملکرد کارکنان» نیز محصولی دیگر از شرکت سبزافزار آریا به حساب می‌آید که در راستای سنجش و بررسی عملکرد کارکنان شرکت‌ها، تهیه و تولید شده است. این نرم‌افزار بر اساس مدل‌های مختلف از جمله مدل ۳۶۰ درجه، فرایند ارزیابی، بهره‌وری، پاداش و برآورده ساختن نیازهای آموزشی کارکنان را تا حدی باورنکردنی منظم و تسهیل می‌کند.

شرکت سبزافزار در راستای سیاست‌های توسعه برند و بازار خود، در نمایشگاه الکامپ 96 حضور دارد. این شرکت در طول نمایشگاه الکامپ و در جهت ارتقاء سطح دانش و توان فنی کاربران، سلسله کارگاه‌های (Workshop) تخصصی خود را در سالن 38A، غرفه 541 برگزار خواهد کرد.

این کارگاه‌ها بهترین فرصت برای اطلاع از آخرین دستاوردهای حوزه هوش تجاری، زنجیره تامین و ارزیابی عملکرد است، و از علاقه‌مندان دعوت می‌شود در این کارگاه‌های تخصصی شرکت کنند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند