جشنواره صد دانه یاقوت شهر فافا ؛ ساعت‌ها را کوک کنید

جشنواره صد دانه یاقوت شهر فافا ؛ ساعت‌ها را کوک کنید

جشنواره صد دانه یاقوت سال 98 شهر فافا به مدت سه روز و از ساعت 10 صبح روز شنبه 30 آذر ماه شروع و تا ساعت 12 شب روز دوشنبه 2 دی ماه ادامه خواهد داشت.

آذر ماه امسال هم مانند سال‌های گذشته با جشنواره ویژه یلدای شهر فافا در خدمت شما هستیم. جشنواره صد دانه یاقوت سال 98 متفاوت‌تر نسبت به جشنواره یلدای سال‌های گذشته شهر فافا اجرا خواهد شد؛ پس ساعت‌ها را کوک کنید.

به گزارش تجارت‌نیوز، جشنواره صد دانه یاقوت سال 98 شهر فافا به مدت سه روز و از ساعت 10 صبح روز شنبه 30 آذر ماه شروع و تا ساعت 12 شب روز دوشنبه 2 دی ماه ادامه خواهد داشت؛ در این مدت، تخفیف‌های یلدایی جذاب و باورنکردنی را برای شما آماده کرده‌ایم. بنابراین فرصت را از دست ندهید و صفحه جشنواره صد دانه یاقوت 98 را هر لحظه و در هر جایی که هستید بررسی کنید، چرا که ما در شهر فافا هر 2 ساعت، یک کالای خاص و درجه یک را برای شما تخفیف می‌زنیم. اما بخش اصلی این جشنواره به خود شما بستگی دارد!! بله درست متوجه شدید، شما امکان تغییر شرایط جشنواره صد دانه یاقوت امسال را به نفع خودتان دارید، آن هم تغییری کاملا متناسب با سلیقه و نیاز خود شما!!!

می‌پرسید چطور؟ کالاهایی که در جشنواره تخفیف می‌خورند، در ابتدای کار قابل تشخیص نیستند و تنها دسته‌بندی‌ها، قابل مشاهده هستند، این شما هستید که به سادگی یک کلیک می‌توانید به دسته‌بندی مورد علاقه خود رای داده و کالای خود را زودتر از هر کالای دیگری در جشنواره، با تخفیف یلدایی ببینید.

اینجا پایان داستان جشنواره یلدای امسال نیست و شما می‌توانید برای مشاهده سریع‌تر تخفیف روی دسته‌بندی مورد علاقه خود، صفحه جشنواره صد دانه یاقوت را به اشتراک بگذارید و از دوستان خود بخواهید که دسته‌بندی مورد نظر شما را لایک کنند تا زودتر به کالای مورد علاقتون با تخفیف یلدایی در شهر فافا برسید.

دیگه چیزی تا شروع یلدا نمونده، به اطرافیانتون هم خبر بدین تا در کنار شما، عزیزانتون هم از خرید پر تخفیف جشنواره صد دانه یاقوت شهر فافا لذت ببرند. برای ورود به صفحه جشنواره یلدای شهر فافا روی عکس زیر کلیک کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند